Korisnikov avatar
By Mutinjo
Ma ne može ovo ovako, sad mene sramota da kunem i psujem, Vjerica Radeta style.
Daj opustite se malo, nismo na Kolarcu

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By The Answer
KOGA BRE SRAMOTA? KOME DUZME PRASE? Drežnjak... slepac... onaj Tirion iz Derbija isto!
Korisnikov avatar
By skeske
Zadar je ove sezone Radonjiceva Zvezda za sirotinju. Dobice na snagu i trcanje mnoge ekipe.
Korisnikov avatar
By Coa82
Ispratio sam večeras malo kroz maglu što se kaže i Split - Cibona (1. kolo Hrvatske lige).

Split, startna petorka :

Mavra (34:46 minuta, 12 poena, 4 skoka, 6 asistencija - indeks 17, sa bonusom)

Shorter (33:15 minuta, 21 poen, 9 skokova, 5 asistencija - indeks 31, sa bonusom)

Đogo (32:28 minuta, 14 poena, 3 skoka, 2 asistencije - indeks 20, sa bonusom)

Runjić (25:59 minuta, 16 poena, 4 skoka, 2 asistencije - indeks 22, sa bonusom)

Kalajdžić (23:22 minuta, 6 poena, 2 skoka, 2 asistencije - indeks 4, sa bonusom)

Cibona je opšti raspad. Tu je teško pohvatati ko je u startnih 5. Po meni, jedna od najlošijih ekipa u ligi. Niko nije igrao više od 25 minuta osim pleja Kapuste. Što se tiče indeksa - Mazalin 17, Perasović 16, Kapusta 13, Malešević 7, Bundović 4. Ono što je posebno interesantno jeste to da je Filip Bundović, igrač koji je doveden kao veliko pojačanje na ovakav tim Cibone, igrao najmanje, svega 11:43 minuta.

Da je ova utakmica igrana dan ranije, mnoge stvari bi bile jasnije, naročito zbog lakšeg izbora jeftinijih igrača a koji mogu doneti bogami i popriličan broj indeksa. Siguran sam da dobri fantazeri iz Hrvatske koji se malo više interesuju neće propustiti ovakvu priliku.

Fun fact:

Na večerašnjoj utakmici, trener Cibone je bio Krešimir Radovčić, njen plejmejker ;)
Poslednja izmena od Coa82 u Pet Sep 30, 2022 9:44 pm, izmenjeno 3 puta ukupno.
Korisnikov avatar
By skeske
Odmah vidis kad je neko divljak ako sa 21 poenom, 9 skokova i 5 asista ima indeks 31 :D
naravno da sam prosle sezone imao Sortera u timu kada je sa 15ak poena imao indeks u minusu :D
Korisnikov avatar
By Coa82
Andrej Žakelj, trener SC Derbija, izjavio je nakon meča da postoje određeni problemi u ekipi koji moraju da se reše u svlačionici. Izgleda da ne vlada dobra atmosfera u ekipi. Dok se stvari malo ne iskristališu, zaobilazio bih igrače SC-a.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pokusao sam da udjem na sajt nekih klubova da vidim kako su igrali pripremne utakmice i ko je dominirao i veliko razocaranje, pola sajtova nije azurirano, ne izbacuje vesti...
Lepo sam pogodio sa Bozicem, Dreznjak je morao malo vise, a Bozic je dobar igrac za ekipe iz sredine tabele, a cudi me da je Kruno Simon odlucio da ode u drugu ekipu Cedevite, pa on bi i u prvoj znacio dosta.

ANSWER ne brini stavio sam od 1 kola da igramo.
By Abreu el loco#13
MILOS OBILIC napisao: Pet Sep 30, 2022 11:36 pm Pokusao sam da udjem na sajt nekih klubova da vidim kako su igrali pripremne utakmice i ko je dominirao i veliko razocaranje, pola sajtova nije azurirano, ne izbacuje vesti...
Lepo sam pogodio sa Bozicem, Dreznjak je morao malo vise, a Bozic je dobar igrac za ekipe iz sredine tabele, a cudi me da je Kruno Simon odlucio da ode u drugu ekipu Cedevite, pa on bi i u prvoj znacio dosta.

ANSWER ne brini stavio sam od 1 kola da igramo.
Prioritet mu je Zagreb,tj. povratak kuci...Kosarka je u drugom planu

Steta,doktor kosarke...
  • 1
  • 1133
  • 1134
  • 1135
  • 1136
  • 1137
  • 1160
FIFA WORLD CUP QATAR 2022

Ovde @Zex88 :D Rama ako je preživeo nas i &Scaro[…]

De Kolo srusi Barsu sekund do kraja Cini mi se da […]