Korisnikov avatar
By The Answer
Trebalo mi je samo jedno kolo bez igrača u minusu (doduše jedan sa 0) da sa 14. mesta dođem do četvrtog u regularnoj ligi. Sviđa mi se što smo još uvek dosta blizu svi, ne odustaje niko iako se po tradiciji do ovog kola već desavalo da nas jedan ili dvojica već odjave. Možda je to zato što nas je ove godine samo 16 a ne 18 ili 20 koliko nas je pre bilo. U svakom slučaju dobra stvar.

Prebacio 500 kredita, zamenio Roka i Madara i sad izdrkavanje sa preostale 2 izmene, živ nisam koga da ubacim a mogu koga hoću...
Korisnikov avatar
By skeske
Ovo kolo sam bio ubjedljivo najgori. Dva pleja su mi donijeli ukupno 0 poena. Sa centarske pozicije ne znam jesam li imao 30....
Ekipa Klosari su sa 99 poena uspjeli da dobiju moju ekipu, i to ubjedljivo. Cestitke.
Sada idem na totalni remont tima i lovim prikljucak za plejof zonu.
Korisnikov avatar
By Zex88
Samo da izjavim za medije da ne priznajem ovaj poraz..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Mutinjo
Čestitke Salvatoreu na zasluženoj pobedi.

Što se nas tiče analiziraćeno ovaj meč i probaćemo da ispravimo greške.
Čeka nas Gira senior, ti mečevi su uvek bili više od igre, odlučiće veća inspiracija i želja za pobedom. Ulazimo spremni i uradićemo sve za pobedu. Favoriti smo ali moramo to da dokažemo na terenu.

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By amiga500
Gostovanje kod Answera iskoristicemo da malo popravimo kreditni saldo ekipe, trebace za nastavak takmicenja. Ocekivanja su najmanje 30 kredita zarade.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Ko o čemu, @amiga500 o parama

Korisnikov avatar
By The Answer
Krediti ove godine postaju nebitni još ranije nego prošle.
Korisnikov avatar
By amiga500
Što se nakupi u prvih 5-6 kola to je to...o ABA fantasy kreditima mogu doktorsku disertaciju napisati, o tome ćemo, Bože zdravlja, kad se vidimo @mutinjo :D
By Gira PFC
Mutinjo napisao: Uto Okt 26, 2021 8:38 pm Čestitke Salvatoreu na zasluženoj pobedi.

Što se nas tiče analiziraćeno ovaj meč i probaćemo da ispravimo greške.
Čeka nas Gira senior, ti mečevi su uvek bili više od igre, odlučiće veća inspiracija i želja za pobedom. Ulazimo spremni i uradićemo sve za pobedu. Favoriti smo ali moramo to da dokažemo na terenu.

Mutinjo, hvala za lepu najavu meča! ;)
Šaljem ti sutra na PP moj sastav. Ove sezone sam mnogo loše krenuo u H2H ligi, iako sam po ukupnom broju poena korektan. Ostaje mi da se nadam preokretu i to baš protiv tebe. Sam sebi delujem ko KKP prošle sezone :doh:
  • 1
  • 1067
  • 1068
  • 1069
  • 1070
  • 1071
  • 1081
Reprezentacija Srbije

Necu da pustam nista, imam oci i mozak da vidim da[…]

NBA

Jedan je Stef [emoji173] Kakve on trojke pogadja,m[…]

Svaštara