By Gira PFC
Bravo za predlog Salvatore, slažem se, a videćemo šta kažu potencijalni domaćini ;)
:obscene-drinkingcheers:
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Nikad gori Aba fantasi, bio sam u vrhu, pa upao u Cvajtu, pa tamo bio predzadnji :D Vezao jedno deset poraza zaredom. Ali igramo i dogodine, a i ovo da odemo u Kragujevac nije losa ideja.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Pre svega, čestitke svima, bila je dobra sezona I dobro zezanje. Vidimo se obavezno I sledeće sezone!
Što se tiče samita u Kragujevcu, odlična ideja, ja sam, naravno, raspoložen. Bilo bi lepo, baš

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Kad planirate okvorno, da se probam organiziovati, Banja Luka je daleko :D . Mora biti vikend naravno:D
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
podrazumeva se da će biti vikend, a ti pokupi brata ULTRA KOŠARKU i lagano ste tu. Pa šta znam neki vikend početkom leta npr. Sve u svemu dogovorićemo se oko toga još, kad se još ljudi uključi.
Korisnikov avatar
By skeske
Salvatore Guliano napisao: Sre Apr 13, 2022 10:32 am podrazumeva se da će biti vikend, a ti pokupi brata ULTRA KOŠARKU i lagano ste tu. Pa šta znam neki vikend početkom leta npr. Sve u svemu dogovorićemo se oko toga još, kad se još ljudi uključi.
Ispostavilo se da je minimum 5 forumasa iz BL, trebace nam vise od jednog auta :D
By surda
Cestitke Luckyju na osvajanju lige!

Takodje, cestitke Giri na kupu!
Te zahvalnica na odlicnoj organizaciji!

Sto se tice okupljanja i ja sam za. Treba samo potrefiti dobar termin.
Korisnikov avatar
By skeske
amiga500 napisao: Sre Apr 13, 2022 10:02 pm Vidim ja da ce kombi raditi u BL :)
Iznajmimo kombi, jedno nocenje u Kragujevcu, lagana prica :D
Korisnikov avatar
By Loki
Cestitke pobednicima. Sezona za zaborav iz mog ugla, sledece ce biti aktivnije ucesce.
  • 1
  • 1120
  • 1121
  • 1122
  • 1123
  • 1124
Reprezentacija Srbije

Baš loš meč.. Ne znam da li je bilo […]

Kk Partizan 2022/2023

Meni je Anđušić pun pogodak za Partizan..Do[…]

Odbojka

Dakle ti bi igrao sa 4 igrača? Atanasijević, Petri[…]