By Abreu el loco#13
To je stara boljka ABA lige,informacija nema nigde,svi kriju,na sajtove klubova bolje ne ulazite...
Sve u svemu jedan ozbiljan horor ali smo mazohisti:)

Imam Rasel+Bozic...nadoveze se Tristan....ali tu su i Kaba+Mesicek...i sve propadne na bazi kurca...
Korisnikov avatar
By milanezija

Abreu el loco#13 napisao:
Imam Rasel+Bozic...nadoveze se Tristan....ali tu su i Kaba+Mesicek...i sve propadne na bazi kurca...
Bukvalno isto sve
Korisnikov avatar
By The Answer
Mene samo interesuje šta čekaju ovi likovi sa sajta sa izbacivanjem h2h rasporeda i zašto još uvek nije obelodanjeno da igram sa Mutinjom da ga pregazim kao plitak potok! Zli jezici bi rekli kao Lepenicu.

Nisam uzeo tog lika iz Mornara jer generalno ne volim tih top 10 kupovina ( a i svake sezone sve manje i manje znam, a sve me manje i interesuje, o novajlijama crncima na 1 i 2) i brdo puta sam dobro prošao jer se nisam slepo vodio time ali evo sad sam se zajebao sa Tirionom iz Derbija tako da je to prva izmena za sledeće kolo čim se otključaju timovi.

Ja sam hteo Mesičeka ali sam video da je povređen, mislim da je bilo u izjavama pred utakmicu.
Korisnikov avatar
By Loki
Ovo kolo negativan rekord, ponovo sklopio tim u poslednjih petnaest minuta.
By Abreu el loco#13
Ovo kolo je bilo za 250pts,samo od 2 igraca 100..

Medjutim,s obzirom da 2 igraca,iz top 5 najkupovanijih,nisu igrala cenim oko 200 pobednika kola.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Kakav horor od kola za mene. I to baš prvo, da mi ubije želju za dalje. Ali ne dam se, NAJTAMNIJE JE PRED SVITANJE

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
165 na kraju, Mesicek nije igrao, Todorovic uzasan, Rudan i plej Frejzer podbacili.
  • 1
  • 1136
  • 1137
  • 1138
  • 1139
  • 1140
  • 1200
ABA fantasy

Pažnja, pažnja, zvanično priopćenje za pučanstvo, […]

NBA

Ocekivao sam da ode kod Lebrona kako bi najbolj[…]

Fudbal