Korisnikov avatar
By skeske
Kakav sam ja muflon. Nikad, ali nikad ne uzimam indeks masine prvo kolo gajeci retardiranu nadu da ce podbaciti prvo kolo. I sad cu morati dati bogatstvo za Bozica 😡
Korisnikov avatar
By Coa82
Dobar meč. Ko ima Božića, Drežnjaka i Jordana dobro je prošao. Svi doneli maksimalni rast. Koliko vas ima svu trojicu ? :D
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Ja nemam nijednog

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

By Abreu el loco#13
Coa82 napisao: Pet Sep 30, 2022 7:49 pm Dobar meč. Ko ima Božića, Drežnjaka i Jordana dobro je prošao. Svi doneli maksimalni rast. Koliko vas ima svu trojicu ? :D
Bozic u svih 10,lagani MVP lige ;)

Dreznjaka imam negde,Jordana nigde...Ne volim da imam igrace koji zavise od suta za 3 a Jordano je generalno takav
Korisnikov avatar
By Coa82
Drežnjak me baš razočarao večeras. Ovo je bila utakmica gde je morao da ide na 15+ indeksa. Sledeće kolo mu treba 8 indeksa za maksimalni rast cene a ide u goste Mornaru, ekipi koja forsira kaubojštinu od igre. Možda se u takvoj utakmici i snađe :D Božić, standardno dobar. Indeks mašina. Posle 5-og kola će koštati preko 100 :D
By Abreu el loco#13
Coa82 napisao: Pet Sep 30, 2022 8:22 pm Drežnjak me baš razočarao večeras. Ovo je bila utakmica gde je morao da ide na 15+ indeksa. Sledeće kolo mu treba 8 indeksa za maksimalni rast cene a ide u goste Mornaru, ekipi koja forsira kaubojštinu od igre. Možda se u takvoj utakmici i snađe :D Božić, standardno dobar. Indeks mašina. Posle 5-og kola će koštati preko 100 :D
Drugog Dreznjaka imam,ridjog krsa ne bih nikad :D
Korisnikov avatar
By skeske
Coa82 napisao: Pet Sep 30, 2022 8:22 pm Drežnjak me baš razočarao večeras. Ovo je bila utakmica gde je morao da ide na 15+ indeksa. Sledeće kolo mu treba 8 indeksa za maksimalni rast cene a ide u goste Mornaru, ekipi koja forsira kaubojštinu od igre. Možda se u takvoj utakmici i snađe :D Božić, standardno dobar. Indeks mašina. Posle 5-og kola će koštati preko 100 :D
Osvjezenje si za temu, za razliku od nas standardnih kojima se postovi svode na kukanje :D
  • 1
  • 1132
  • 1133
  • 1134
  • 1135
  • 1136
  • 1200
ABA fantasy

Pažnja, pažnja, zvanično priopćenje za pučanstvo, […]

NBA

Ocekivao sam da ode kod Lebrona kako bi najbolj[…]

Fudbal