Korisnikov avatar
By skeske
Ukic takodje jadan, index 1. Ostaje mi da Dobric ode u minus i da opet ne prebacim 100.
By Gira PFC
U duelu Lakija i mene, praktično je rešeno. Laki vodi 143:141, a njemu je ostao još centar Podgoričana večeras. Moralo bi čudo da se desi da bude "preokret" u meču. Tako da već sad mogu da uputim čestitke na pobedi momcima Boke juniors! :clap:

Nego, znao sam da će Panter u ABA ligi biti u promenljivoj formi, a da će, s druge strane, biti glavni igrač Partizana kada treba u Eurokupu. Međutim, očekivao sam zbog važnosti mečeva u ovom periodu da će mečeve protiv Zvezde i Budućnosti odigrati u punom gasu. Kad ono ništa, odigrao ih je saglasno broju na dresu, čak i gore. E, to mi je definitivno iznenađenje. :(
Korisnikov avatar
By skeske
Gira PFC napisao: Pon Nov 22, 2021 8:54 am U duelu Lakija i mene, praktično je rešeno. Laki vodi 143:141, a njemu je ostao još centar Podgoričana večeras. Moralo bi čudo da se desi da bude "preokret" u meču. Tako da već sad mogu da uputim čestitke na pobedi momcima Boke juniors! :clap:

Nego, znao sam da će Panter u ABA ligi biti u promenljivoj formi, a da će, s druge strane, biti glavni igrač Partizana kada treba u Eurokupu. Međutim, očekivao sam zbog važnosti mečeva u ovom periodu da će mečeve protiv Zvezde i Budućnosti odigrati u punom gasu. Kad ono ništa, odigrao ih je saglasno broju na dresu, čak i gore. E, to mi je definitivno iznenađenje. :(
Nasli su mu kvaku odbrambeno, sada je Obradovic na potezu da sistemski rijesi pritisak na Panteru. Kada ono duplanje bude kontraproduktivno i dinaj odbrana ne bude davala rezultate, prodisace i Panter.
Korisnikov avatar
By amiga500
Prstalo od indexa u duelu sa KK Skundric. Cestitke na pobjedi i rezultatu. Pauza ce dobro doci ekipi da se odmori i pripremi pred odlucujuce duele za play off
Korisnikov avatar
By skeske
Novo ponizenje i pad u zonu ispadanja. Ne mogu izmjenu da pogodim vec mnogo kola.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Kao sto je i najavljeno i bilo ocekivano Cafe Rene velike neznalice @milanezije je iz Palerma ispracen stokom razlike. Cestitam mojim momcima, drago mi je da smo uspostavili dobru hemiju i da na svakom mecu neko drugi iskoci u prvi plan. Sledi nam pauza za reprezentativni prozor koju docekujemo u odlicnom raspolozenju i kao lider na tabeli sa 7-2. Dajem momcima 3 slobodna dana, pa ce oni koji ostanu u Palermu nastaviti sa treninzima, dok reprezentativcima zelimo puno uspeha i da nam se vrate bez povreda u nastavku sezone.

Rezultati 9. kola nelimitirane fantazi kosarkars aba lige su sledeci:

KK Iva Zorka Farma 103:168 KK Šipurske livade - Šabac
KK Radnik sa Liona 155:183 KK Skugric
Palermo Beasts 130:90 Café René
Gira senior 141:152 Boca Juniors
K42 109:107 Kati Magiko
Davorike dajke 118:169 heads up
Klosari 130:150 Gladijajatori
Partibrejkersi 93:118 klub

Ozbiljna borba se zakuvava za sto bolju poziciju pred plej of, jos 6 utakmica nas ceka u regularnom delu sezone. Imamo 8 ekipa sa negativnim i isto toliko ekipa sa pozitivnim skorom, na vrhu je Palermo Beasts sa skorom 7-2, dok je na dnu proslogodisnji sampion @gira sa obrnutim skorom 2-7.
Korisnikov avatar
By Dimitris Diamantidis
Муку мучим са изменама. Задњих пар кола сам скоро све промашио. Коначно једну неизвесну утакмицу да добијем.
  • 1
  • 1077
  • 1078
  • 1079
  • 1080
  • 1081
Reprezentacija Srbije

Necu da pustam nista, imam oci i mozak da vidim da[…]

NBA

Jedan je Stef [emoji173] Kakve on trojke pogadja,m[…]

Svaštara

Pavac, srecem drugara iz srednje pre neki dan, pos[…]