Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Rezultati 3. kola nelimitirane kosarkars fantazi ABA lige:

Boca Juniors 161:94 KK Šipurske livade - Šabac
Café René 137:125 Kati Magiko
KK Skugric 122:96 heads up
KK Iva Zorka Farma 120:136 Gladijajatori
KK Radnik sa Liona 120:131 klub
Palermo Beasts 143:138 Partibrejkersi
Gira senior 117:131 Klosari
K42 123:147 Davorike dajke

Nakon 3. kola imamo samo 2 tima sa 100% ucinkom, a to su Milanezijin Cafe Rene i Lakijevi Boka Juniorsi, dok na dnu bez pobede imamo Answera, Lokija i Giru. Sledece kolo nam donosi duel jedine dve neporazene ekipe.

Boca Juniorsi su bili 27. u globalu za ovo kolo, cestitke Laki

Sledece kolo pocinje u PETAK 19.10. od 19h
Korisnikov avatar
By amiga500
U 3. kolu cijena placena losoj procjeni, citaj pametovanju. Ako sam dobro vidio, slijedi duel sa Mutinjovim Gladijatorima, koji imaju niz od dvije pobjede. Bice to jedno tesko gostovanje, zbog toga je ekipa vec u izolaciji (ne, nije u pitanju COVID 19 :D ), daleko od ociju javnosti.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Čeka nas vrlo težak meč, imamo dosta kadrovskih problema. Ali to nije opravdanje, idemo na pobedu. Poštujemo rivala ali se ne plašimo i probaćemo da nametnemo svoj ritam.
Amiga je tradicionalno težak protivnik, ali verujemo da ćemo uz pomoć svojih navijača, koji su nam uvek bili šesti igrač, da stignemo do vrlo važna 2 boda.

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Sledece kolo se sastajem sa Sipurskim livadama koji su proslo kolo imali los dan. Protivnik je nepredvidiv, ali idem na pobjedu.
Korisnikov avatar
By amiga500
Onaj osjećaj kad na jednoj izmjeni izgubiš 38 indexa i 23 kredita, neprocjenjivo :evil:
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Koliko je ocajan Vladimir Vlada Micov...Lidej i Rid dobri, prvi i dosta vise od ocekivanja. :dance:
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Meni je za sada samo jedan igrac nastupao - Radanov i to nije bas najsjajnije, ali za njegovu cenu sam zadovoljan sta mi je doneo, njega sam trampio ovo kolo za Kazalona. U proslom kolu sam menjao Lideja za dva po 50 (MJK i Kamenjas) i odlicno prosao, ove nedelje sam menjao Avgustovskog Zeca i MJK-a, za druga dva, pa kontam da cu neki profit i od toga imati. Sto se tice Lideja, bilo je besmisleno vracati ga u tim.

Inace ko je cermak protiv cijeg "kluba" igram ovo kolo ?
  • 1
  • 1061
  • 1062
  • 1063
  • 1064
  • 1065
ABA fantasy

Slazem se da bismo mogli Fenjer ligu ove godine da[…]

Iz navijackog ugla

Da ali niko iz KKP nije direktno otišao tam[…]

KK Partizan 2021/22

Pred odlazak u Nemacku oglasili su se Zoc i Mur, o[…]