Korisnikov avatar
By Zex88
Prijavio se.. Opet sam promenio generalnog sponzora sad sam Iva Zorka Farma :lol:
By Gira PFC
Prijavio sam se i ja, stari naziv - Gira senior.

Juniora nisam uspeo da nagovorim, basket mu je u drugom planu - juri sojke po gimnazijama i ostalim lokacijama po gradu i okolini. Tinejdžer, šta reći... :D
Korisnikov avatar
By The Answer
8 ekipa je u ligi, ko uđe do sledećeg četvrtka u Gari Kuper i Fred Cineman uš'o je, tad stiskam ono dugme kriejt hed tu hed kompetišn i polećemo. Tad ćemo i o sistemu, da vidimo koliko će nas biti ali kontam da ne idemo preko 16, taman imamo 15 kola za regularni deo i 3+3+5 za plejof.
Korisnikov avatar
By The Answer
Ako ne uđe još mnogo igrača verovatno ćemo igrati home-away jer ne bi imalo smisla da tipa nas 10 igra svako sa svakim po jednom i da onda da igramo plejof a ovamo ni trećina lige nije prošlo.

Primer- ako uđe još 1 ima nas 10, svako sa svakim 18 kola i ostaje nam 8 kola za plejof u koji bi išla prva 4 tima.

Ako nas bude 11-12, treba nam 20-22 kola za regularni, ostaje 4-6 za plejof... to je već jebeno za onaj naš klasičan fazon.

Ima neko neki predlog?
Korisnikov avatar
By milanezija
A da li njihov sajt ima tu opciju za home/away sistem?
Korisnikov avatar
By The Answer
Ima, ima čak i za trokružni sistem kad je ovako malo timova. Ima da biraš i od kog kola hoćeš da startuje, ne mora od prvog. Samo kažem šta ima od opcija, naravno da mi polećemo već u petak.
  • 1
  • 1040
  • 1041
  • 1042
  • 1043
  • 1044
Svaštara

Cinizam bre.

KK Crvena Zvezda 2021/2022

Ako se ne okliznu u Zadru Sent from my SM-A315G u[…]

Fudbal

Tuca tuca tuca tuca....... Послато са Redmi 5 P[…]