Korisnikov avatar
By Zex88
Upropasti me Macura.. 1 od 7 u produžetku sa bacanja..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Njega imaju svi

Nego, jel zna neko koliko je max broj tajmauta u ABA po ekipi?
Korisnikov avatar
By Zex88
Tepić mi nije bio loš pik, ali sam Petrušev ostavio iz sentimentalnih razloga #nohomo

By Gira PFC
Da se "pohvalim" za glupost kola :doh:

Već nekoliko kola unazad me nervira Pulen i mrljavi li, mrljavi. I rekoh prošlog vikenda, gotovo, izbacujem ga iz ekipe, pa ću ubaciti onog pleja iz Igokee. I šta se desi - Pulen ovo kolo izdominira i imaće 42 indeks (38+4), a ovaj jadničko iz Igokee neverovatnih -9! Samo tu sam u minusu 51 poen. Teško da je neko napravio "jaču" izmenu :(
Korisnikov avatar
By Lucky
Ja sam baš "ubo" sa izmjenama. I Pulen i Blažić su vrhunski odradili posao. Da ne bude sve idealno, Gebrijel je baš podbacio. Nisam gledao meč pa mi nevjerovatno djeluje da takav igrač odigra 16 minuta i nema nijedan šut - pa ni slobodno bacanje.
Sve u svemu, ja sam ovo kolo završio sa 180 i nemam pojma za šta će to biti dovoljno ali vjerujem da je dosta dobar rezultat.
Gajo, kako ti prolaziš? Imam li čemu da se nadam u h2h?

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Ja za promenu nisam nista menjao i pokazalo se dosta dobro... Da li ce se fmp-ovim igracima racunati prosecni indeksi ili kako?

za sad od 7 igraca sam dobio 129 poena, s tim da imam dva iz FMP-a i jednog iz KKP danas.

Iznenadjujucih 10 indeksa mi je doneo igrac koji do sada nikada nije ulazio u igru... God bless Primorska :pray: :D

ukoliko mi za fmp-ovce racunaju prosek imacu 155 i cekati Dangu veceras :think:
Korisnikov avatar
By Gaja
Lucky napisao: Pon Nov 23, 2020 9:43 am Ja sam baš "ubo" sa izmjenama. I Pulen i Blažić su vrhunski odradili posao. Da ne bude sve idealno, Gebrijel je baš podbacio. Nisam gledao meč pa mi nevjerovatno djeluje da takav igrač odigra 16 minuta i nema nijedan šut - pa ni slobodno bacanje.
Sve u svemu, ja sam ovo kolo završio sa 180 i nemam pojma za šta će to biti dovoljno ali vjerujem da je dosta dobar rezultat.
Gajo, kako ti prolaziš? Imam li čemu da se nadam u h2h?

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока
Jooo izgleda da ces me pobediti za 3 :(
Imam 140 plus Pecarski, Nenadic i Lazarevic. Sa njihovim prosekom treba da bude 177 :|
Bas me nece u h2h.
Korisnikov avatar
By Zex88
Kakva sam ja beda 107 plus Lojd

• 1
  • 1011
  • 1012
  • 1013
  • 1014
  • 1015
Svaštara