Korisnikov avatar
By augriaugri
Dali je netko popratio kako će se ovo sada riješiti sa 2 i 3 kolom , tek sad sam skužio da ovaj wed i thu nisu srijeda i četvrtak ovaj tjedan nego slijedeći
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Hvala drugari na toploj dobrodoslici.
O tome koliko sam jadan, nekom drugom prilikom...

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Đoković 0..

Čekam Tomasa 0..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Gandalf
Drugo kolo klasična katastrofa :) Bilo kredita a indeksa oko 60-ak i čekam još trojicu.

Treće kolo je lepo krenulo, što sluti da neće ispasti dobro na kraju :D :D Nisam imao snage da računam koliko bi bilo kredita nakon trećeg kola jer pojma nemam šta će sve biti :D :D
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Cek jel oni ne racunaju kumulativni skor za ovo i proslo kolo, znaci moramo sami da racunamo samo?

Brat Macura osurio :D

imam 50 bodova od 3 igraca, dakle ostala dvojica imaju ukupno 13... Cekam jos trojicu sad u Zelezniku da vidim kako ce da zavrse
Korisnikov avatar
By Gandalf
Gandalf napisao: Sub Okt 17, 2020 7:58 pm Drugo kolo klasična katastrofa :) Bilo kredita a indeksa oko 60-ak i čekam još trojicu.

Treće kolo je lepo krenulo, što sluti da neće ispasti dobro na kraju :D :D Nisam imao snage da računam koliko bi bilo kredita nakon trećeg kola jer pojma nemam šta će sve biti :D :D
Tarabic :D :D Katastrofa.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ha,ja tek sad izvalio da imam Macuru... Medjutim Voncina je sa 16p upseo da ima indeks 3.. Karamajkl i Vranjes tuga..
  • 1
  • 999
  • 1000
  • 1001
  • 1002
  • 1003
KK Partizan 2020/2021

Ne znam koliko su te dve pobede bitne. Scepa samo […]

Prošle godine sam bio na evropskom kosarka&[…]

ABA fantasy

Sad ako imaju mozga dace 6 izmena jer su bila 2 k[…]

NBA