Teme vezane uz nacionalnu ligu Srbije
Korisnikov avatar
By Pavac
Srem pobedio u gostima Novu Pazovu 68:71, jako bitna pobeda. Srem i Vrbas dele prvo mesto sa skorom 8:1

Kosarkasi Podrinja pobedili u hali Pinki Sloven iz Rume 87:77 i dele prvo mesto sa Simanovcima sa skorom 7:1

AJDEEEEE

KRAJ SAVE U RAVNICIIII......

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Ja pratim malo KKK Radnički i Raška. Trenutno su prvi u drugoj ligi i sad za vikend su dobili Piroćance u derbiju 30 razlike, pre toga i Zemun Fitofarmaciju, ako ovako nastave eto njih u KLS. Drugi Radnički 1950 kašljuca u trećoj ligi, a što se tiče žemskinja jedan Radnički je zlatna sredina u prvoj a drugi pri vrhu u drugoj ligi.

Da zanemarimo debilnu činjenicu da postoje 4 Radnička u gradu koji je dok sam ja za isti trenirao mogao sam da organizuje turnir sa Radničkim, Zastavom, Šumadijom, Koloncem, bio i onaj Buks..
Korisnikov avatar
By Lucky
Jebote, ima ih više nego Makabija i Hapoela.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
Ovde tih problema nema
Svi sportski klubovi su Srem ili Podrinje, tu se jos nadju i poneki Sirmium, Mitros, Lsk ...

Korisnikov avatar
By BogdanB
Answer, predpostavljam da znas trenera igora, iz tvog je naselja. Meni je bio trener u koloncu

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Srem sinoc ponizio ( ne znam blažu reč iskreno ) Topolu. 86:48, na poluvremenu jezivih 49:18.
Hala malo slabije popunjena. Momci su odigrali sjajno, već posle 2 minuta u 1/4 je bilo 15ak razlike, i posle su skoro ceo meč igrali momci koji inače ne dobijaju šansu.
Srem trenutno prvi na tabeli sa skorom 9:1

Košarkaši Podrinja pobedili Pink u Šimanovcima 90:115 i trenutno su prvi na tabeli sa skorom 8:1
Legenda Mitrovačke košarke Đorđo Đorđić sa 42 godine i dalje rešeta i postigao je 36 poena u pobedi Podrinja. Veče je obeležio mladi Luka Đorđić koji je sa svega 14 godina debitovao u seniorskoj konkurenciji, odigrao odlično i postigao 6 poena.
Korisnikov avatar
By Pavac
Par slika odnosno poluvreme i slikanje okoline SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Korisnikov avatar
By The Answer
BogdanB napisao: Pon Dec 02, 2019 11:56 pm Answer, predpostavljam da znas trenera igora, iz tvog je naselja. Meni je bio trener u koloncu

Družili se za vreme osnovne baš, sad smo na "ćao ćao šta ima evo" kad se sretnemo na ulici, živi 50 metara od mene, bolji sam sa njegovim bratom koji je od njega dve a od mene godinu mlađi, on se zadržao u društvu za basket do kraja srednje pa i malo posle.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Tezak zivac, mislim na igora, kako nije izgubio glasne zice, evo ne znam

• 1
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
Ostali klubovi ABA lige

Ne mislim na Siska konkretno.. Послато са Redmi[…]