Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By alonzo86
Pavac napisao: Sub Sep 14, 2019 12:35 am

Inace sto Radman nije igrao u zavrsnim godinama za reprezentaciju?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Pa 2002 je bila banana, to svi znamo. 2005 Obradovic je javno rekao, ne na onoj konferenciji, nego na emisiji sa Jugoslavom Cosicem na b92 posle, da Radmanovic nije mogao da upamti nijednu 5 na 0 akciju na treninzima. Pricao je kako je on to sve izlozio savezu itd i tom nekom "strucnom telu" kako bi ovi posle njega trebalo da znaju sta ih ceka , njemu je cist obraz blabla..

Sad gledam finalne minute finala 2001 sa Turskom, Šarenac ladno rekao "Plavi su najbolji na starom kontinentu, ne može im niko ništa jači su od sudbine" ... Koja lajsna :lol: :lol: :lol: Kako to nisam primetio ranije
Korisnikov avatar
By Valderama
Legendarni Huan Manuel Fanđo se sa neba moli za senzacionalnu pobedu svojih sunarodnika u sutrašnjem finalu. :pray: :pray: :pray:

Slika
Korisnikov avatar
By Valderama
Duka, molim te, okani se, noć uoči finala, veličanja bilo čega što ima dodirnih tačaka sa španskom košarkaškom reprezentacijom. :pray: :pray: :pray:
Korisnikov avatar
By Valderama
Duka85 napisao: Sub Sep 14, 2019 8:47 pm
Valderama napisao:Duka, molim te, okani se, noć uoči finala, veličanja bilo čega što ima dodirnih tačaka sa španskom košarkaškom reprezentacijom. :pray: :pray: :pray:
Pretpostavljam, ma znam, da znas da cu navijati za Arg.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
Nismo džaba već 9 godina prijatelji :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:
Korisnikov avatar
By BBBbbb
alonzo86 napisao: Sub Sep 14, 2019 2:02 am Šarenac ladno rekao "Plavi su najbolji na starom kontinentu, ne može im niko ništa jači su od sudbine" ... Koja lajsna :lol: :lol: :lol: Kako to nisam primetio ranije
Mene vise iznervirao lajkovanjem twitova u kojim ase pljuju nasi igraci, nakon poraza od Argentine.
Nekako sam smatrao da je covek iznad tih uobicajnih emotivnih krajnosti prosecnog srbende, ako nista zbog prirode posla, al ...
Korisnikov avatar
By alonzo86
BBBbbb napisao: Ned Sep 15, 2019 12:03 am
alonzo86 napisao: Sub Sep 14, 2019 2:02 am Šarenac ladno rekao "Plavi su najbolji na starom kontinentu, ne može im niko ništa jači su od sudbine" ... Koja lajsna :lol: :lol: :lol: Kako to nisam primetio ranije
Mene vise iznervirao lajkovanjem twitova u kojim ase pljuju nasi igraci, nakon poraza od Argentine.
Nekako sam smatrao da je covek iznad tih uobicajnih emotivnih krajnosti prosecnog srbende, ako nista zbog prirode posla, al ...
Nemoj da zezas da je to radio ?
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 32
Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra […]