Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
Korisnikov avatar
By Zex88

Slika

Djordi i ekipa i dalje jasu..

Korisnikov avatar
By MileBL

De Kolo u Feneru
Barsa zvanicno dovela Mirotica, nekako su mi sad najtanji na pleju, mozda bi im legao Teo
Dzejms napusta Milano
CSKA ostao bez De Koloa, Higinsa I Rodrugeza, nece im biti lako nadoknaditi sve to.

Ima li gde na kladionicama da se vidi kako stoji Coki's projekat, po meni su u top 5 ako dodje Jovic

Korisnikov avatar
By Lepus

Ja nisam njegov fan uopšte. Još na početku sezone sam rekao da Barsa sa takvim parom playmakera ne može ništa osvojiti, što se na kraju ispostavilo kao tačno.

Elem, nema govora da je to odličan igrač, ali po meni premekan za utakmice koje donose titule.

Korisnikov avatar
By MileBL

I dvojke su kod njih tanke, malo su to sad popravili sa Higinsom ali jos uvjek mi to nije kompatibilan sastav jer kvalitet koji imaju na pozicijama 3,4 i 5 nije ispracen na 1 i 2

Korisnikov avatar
By The Answer
Za sezonu 20/21 biće 11 sa A licencom, Bajern i Asvel, osvajač i vicešampion EC i 3 WC.

Adriatic League Champion to have priority for one of the three annual associated club wild cards due to not having either a licensed nor a multi-year associated club.

Послато са NEM-L21 помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By Zex88
Kako se kvalitetno sprdaju sa nama..

Jel postoji mogućnost da upadnemo u tih 11? :)

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Zex88 napisao:Kako se kvalitetno sprdaju sa nama..

Jel postoji mogućnost da upadnemo u tih 11? :)

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Ne brate to je ovih 11 sad, čak i kad bi neko upao ne bi zamenio nekog nego bi bio 12, 13..

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Svaštara

Sto bre duka, pravda za oliveru! [emoji38] Posl[…]

NBA

Na kom si ti operateru?

Fudbal