KK Partizan 2018/2019

Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
milanezija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 12:13 am
    Windows XP Chrome
Zodiac: Taurus
Status: OffLine

Re: KK Partizan 2018/2019

Postod milanezija » Sre Apr 17, 2019 2:12 pm

Nisam ni u to vise siguran:
Alba/Bamberg ce ici kao 2. iz Nemacke, a cisto sumnjam da ce trecem dati licencu
Turci imaju samo Dacku i Galatu uz ova 2 a ne zna se koja je losija i finansijski nestabilnija, ne verujem ni u to, ostali su Fiba
Spanci nemaju mesta
Italijani sem EA7 nemaju nikoga a i imaju ugovor sa Fibom
Francuzi, Grci svi imaju ugovore sa Fibom
Ostaju VTB i ABA, meni je nada da bi Aba mogla dobiti to sto sa odlaskom Asvela i Valensije pa i verovatno Albe u EL, EC ostaje bas osakacen, pa nisam siguran koliko ce hteti nekome iz trija LOKO/Himki/Uniks da daju to visak mesto plus Aba je pozeljnije i putovanje sto u sistemu od 17 gostovanja i nije zanemarljivo

Mene ne bi iznenadilo da BG ima 2 predstavnika dogodine u EL, posebno jer Buducnost nista nije doprinela ove sezone, ni igrom, ni navijanjem, ni nekim talentima, sve ono sto veciti ponude uvek
ABA FANTASY kosarkars.jtd 2018/19

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    Windows 10 Chrome

Postod Peja » Sre Apr 17, 2019 2:34 pm

milanezija napisao:Nisam ni u to vise siguran:
Alba/Bamberg ce ici kao 2. iz Nemacke, a cisto sumnjam da ce trecem dati licencu
Turci imaju samo Dacku i Galatu uz ova 2 a ne zna se koja je losija i finansijski nestabilnija, ne verujem ni u to, ostali su Fiba
Spanci nemaju mesta
Italijani sem EA7 nemaju nikoga a i imaju ugovor sa Fibom
Francuzi, Grci svi imaju ugovore sa Fibom
Ostaju VTB i ABA, meni je nada da bi Aba mogla dobiti to sto sa odlaskom Asvela i Valensije pa i verovatno Albe u EL, EC ostaje bas osakacen, pa nisam siguran koliko ce hteti nekome iz trija LOKO/Himki/Uniks da daju to visak mesto plus Aba je pozeljnije i putovanje sto u sistemu od 17 gostovanja i nije zanemarljivo

Mene ne bi iznenadilo da BG ima 2 predstavnika dogodine u EL, posebno jer Buducnost nista nije doprinela ove sezone, ni igrom, ni navijanjem, ni nekim talentima, sve ono sto veciti ponude uvek

+1

Slažem se, baš sam zato i postavio pitanje.

Pošto Španija otpada, pritom su već povećali za 2 učesnika, osigurali su Bajern i Asvel, na kraju se dođe do ovoga da osim nas i VTB oni i nemaju neki izbor..
A Partizan u srcu Evrope, navijači + tradicija + Trinkijeri na klupi, verovatno će uleteti i neke pare...
Po meni to nije nerealno, naročito posle Miškove izjave, on je uglavnom oprezan i ne najavljuje nešto što ne može da se desi...a rekao je da postoji šansa za ABA i da se to na tome radi..

Zamislite samo dva derbija tokom regularnog dela , u Areni 22 000 ljudi!!
AJMO BRACO UZET AMERE

Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am
    Windows XP Chrome
Status: OnLine

Postod MileBL » Sre Apr 17, 2019 6:52 pm

Dobija KKP 100%, puni su para kao blata, evo Ostoja kaze da sve placa na vreme, sa tim se ne moze pohvaliti veliki broj EL timova.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 6:43 pm
    Windows XP Chrome

Postod BogdanB » Sre Apr 17, 2019 11:47 pm

Naravno da ce aba imati dva predstavnika jer olimpijakos ulazi u istu

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Krki PFC