Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Otvaramo na vreme,kao sto svaki dobar domacin zna,drva za zimu se nabavljaju leti. :D

U nhl-u se igra plej of(polufinala) gde bodrimo Bruinse i nase gore list-Milana Lucica..Sad spomenuse i Noleta. :D

Spektakl je bio 7. mec 1/4 Boston-Toronto kada u zadnjh 20s Boston preokrece i pobedjuje.

Za vise informacija na sajtu lige.
Korisnikov avatar
By Zex88
Boston Bruins-Njujork Rendzers 5-2(2-0 u seriji).

Gledao sam multi SA i Boston pa ne mogu ozbiljnije da tupim,ali raduje sigurna pobeda..Idemo dalje.

Hahaha,vidi stvarno.
Korisnikov avatar
By Nookie
Jedva cekam sledecu rundu,Pitsburg-Boston...to ce da bude ludilo. Za pola sata pocinju Senatori-Pingvini,ne znam dal ce biti na ESPN-u,sad drve tamo neki Nascar..
By flameni
zex ocekujem analizu dometa srpskog bob tima u daljim nadmetanjima...

Slika
Korisnikov avatar
By Shomy_lee_jones
kafana je jedini priznati zimski sport u nas srbalja :obscene-drinkingbuddies:
Korisnikov avatar
By Zex88
Nas bob tim zeli da bude poznat..Zato su kopirali jamajcansku metodu treniranja(briga me za zimu,briga me za sneg,ja sam strasni medved).
Njihova staza je kamenicka ulica,na potezu zelenjak-picin park(sada osvetljen),za neupucene..
Trening im se sastoji kad njih cetvorica uhvate profesora obliznjih skola(kopiraju urbanu legendu) ubace u jedan od slobodnih bobova(kontenjer) i u punom trku gurnu na dole..Ako ne upadne u menjacnicu,trening je dobar.

Sada ce zavidne duse da kazu,a sta je sa vozacem?Ne brinite se,bob je opremljen najnovijim sistemom kocenja,poznatijim i kao snku sistem(stubovi na kraju ulice)..

Takodje,pazi se i na ishranu sportista,mek na pocetku,forneti na kraju staze..

Sve nam ovo govori,da su zoi u Sociju nase,mozda cak ne budemo diskvalifikovani..Sa nadom da ce uspeti da uskoce u bob,za nacionalne penzije i posao u telenoru.Ziveo kralj(Olaf).
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Ostali klubovi ABA lige

Ne mislim na Siska konkretno.. Послато са Redmi[…]

ABA fantasy

Gagulatori u prijateljskoj utakmici brojali do 200[…]

Rukomet

Bravo cure