Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By skeske
Pavac napisao: Pet Jan 21, 2022 2:26 pm Оде Шћека...
Његов гол против Сочија вероватно нешто најлепше у 2021. години, а и како је човек сваки дерби хапсио :clap:
Кад се плаше да помисле на тебе :twisted:
Срећно брате!
Ko je Sceka?
Korisnikov avatar
By Pavac
Александар Шћекић
Korisnikov avatar
By Zex88
Gsk133 napisao:https://www.alo.rs/sport/crvena-zvezda/ ... rbija/vest
Decko nema pojma, veze sa vezom. Kakav Milan, kakvi bakraci. Nasi novinari su najveci lazovi na svetu.
Po snimcima,decko je trenutno u Milanu..

Tako da..

Lazetic je ozbiljan talenat,odlican je sa loptom,ali mu je skripala realizacija.. Videcemo sta planiraju sa njim i gde ce ga poslati..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Gsk133 napisao:https://www.alo.rs/sport/crvena-zvezda/ ... rbija/vest
Decko nema pojma, veze sa vezom. Kakav Milan, kakvi bakraci. Nasi novinari su najveci lazovi na svetu.
И тако..
Screenshot_20220127-170920_Twitter.jpg
Screenshot_20220127-170920_Twitter.jpg (40.64 KiB) Pogledano 114 puta

Korisnikov avatar
By Zex88
Него шта мислите,ко је бољи Влаховић или Јовељић?

Српски фудбал има стварно добру перспективу..Само да не зезнемо ствари..
Посебно треба обратити пажњу на дијаспору..Гомила српске деце пика фудбал ма западу..

Korisnikov avatar
By Pavac
Zex88 napisao: Čet Jan 27, 2022 8:44 pm Него шта мислите,ко је бољи Влаховић или Јовељић?

Српски фудбал има стварно добру перспективу..Само да не зезнемо ствари..
Посебно треба обратити пажњу на дијаспору..Гомила српске деце пика фудбал ма западу..

Ја сам са Фејсом задовољан. Какви говњивци седе у клубу чуди ме да су и ово урадили. Имам утисак да играча из Српске лиге не могу да доведу...

Ти поредиш 2 неупоредива појма, а ја то причам све ове године. Влаховић, Стевановић, Алекса Терзић итд... су морали успети ( сви они текстови када су разапињали Влаховића по Италији су тачни, само ја то нисам смео да износим у детаље да не добијем по пички ) ...јбт државни врх умешан у трансфер и каријеру фудбалера
Јовељић није морао успети и успео је на таленат, као и Немања Јовић ( ког онај секташ свакодневно кињи само зато што га је неки тренер који није Саво увео у први тим )
Иначе чуо сам се са мојим братом Дејаном скоро, каже да је срећан и задовољан. Ако је њему лепо и ако је срећан ја сам још срећнији али имам утисак да није баш био искрен... штета, после онакве сјајне сезоне прошле године он сад необавезно трчкара, смешка се рибицама на трибинама и игра шах... Ја ту кривим његов бивши клуб који га је шутнуо на прву понуду
Korisnikov avatar
By Zex88
Може бити Влаховић син Путина,да није врхунски таленат и огроман радник не би дошао до овог нивоа..

Јовељић је добар теленат,али нема тело за врхунске ствари,али и очигледно нема ни велику жељу да се бори да дође до врха..

• 1
  • 1930
  • 1931
  • 1932
  • 1933
  • 1934
  • 1972
Ostale reprezentacije

Bas hteo to napisati, ali pobjedili smo ga milion […]

Svaštara

Ideš li na sajam automobila? Kasnim sa odg[…]