Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
skeske napisao:
The Answer napisao: Sub Jan 15, 2022 10:19 pm Kako se sad to gleda? Zašto baš 2? Jel se računa i Ukrajina ako bude trougao mi, Cro i Fra sa 2-1 ili?

Hrvati sad imaju minus 2. Mi plus 5, FRA plus 18.

Ako se ne računa UKR, Hrvati opet minus 2, fra plus 5, mi minus 3.
Ne racuna, treba nam 2 razlike da budemo drugi. U tom slucaju bi bilo
1. Francuska +3
2. Srbija -1
3. Hrvatska -2
Sad bi i Francuzi mogli kalkulisati, bolje im je da izbace Hrvate nego nas.
Samo sto onda mi nosimo 2 a oni 0 u narednu fazu, a jedan od protivnika je Danska
Korisnikov avatar
By skeske
milanezija napisao: Sub Jan 15, 2022 10:33 pm
skeske napisao:
The Answer napisao: Sub Jan 15, 2022 10:19 pm Kako se sad to gleda? Zašto baš 2? Jel se računa i Ukrajina ako bude trougao mi, Cro i Fra sa 2-1 ili?

Hrvati sad imaju minus 2. Mi plus 5, FRA plus 18.

Ako se ne računa UKR, Hrvati opet minus 2, fra plus 5, mi minus 3.
Ne racuna, treba nam 2 razlike da budemo drugi. U tom slucaju bi bilo
1. Francuska +3
2. Srbija -1
3. Hrvatska -2
Sad bi i Francuzi mogli kalkulisati, bolje im je da izbace Hrvate nego nas.
Samo sto onda mi nosimo 2 a oni 0 u narednu fazu, a jedan od protivnika je Danska
Sitnica koja mi je promakla :lol:
Korisnikov avatar
By The Answer
To sam i ja pomislio, da kao puste nas da izbace ove ali onda mi prenosimo 2, tamo Danci...
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Dugo je i trajala nasa bajka, cak 85 minuta na ovom prvenstvu. Slaba priprema, nerealni tekstovi novinara gde smo mi favoriti, a oni oslabljeni, a ne zna se kome fali vise igraca, gde je kvota na Hrvate pre meca 1,45, a na nas 3.
Odigrali smo slabo, kao picke drugo poluvreme. Desni bek ocajan, levi bekovi klinci, ne znam Djordic sto nije igrao, a levo krilo Vanja Ilic ocajan, sramota sto je igrao pre onog momka iz Vojvodine. Na sve to Marsenic masa dva zicera, pa Djukic pogadja precku, pa onda pivot ne sme napred i gubi loptu u kontri. Na kraju Ilic masa zicer 7,8 minuta pred kraj meca i to je sve. Kukic doktor, jedini je igrao od bekova, desna krila dobra, Cupara dobar, mada je trebao uci i Bomestar.
Korisnikov avatar
By Pavac
Κρатак је пут од ,, Никад не заборави, да у тебе верујемо сви '' , Дарко Станић министар одбране, Момир Илић најбољи капитен на свету и сигурно би били први Да КАрАБатиЋи иГраЈу зА нАс. Тада се бар орила арена са зашто ћутите пичке усташке, а јуче дебили заједно навијају. Тко нас завади. Не памтим да ли је икада било веће ложење за рукометом него те 2012. Раст броја деце која тренирају рукомет је био бар за 30%, одједном се на физичком више не игра фудбал него рукомет, сви су одједном постали стручњаци и сви одједном воле тај спорт. Бар је тако било у мом окружењу. :D
Не разумем се у рукомет али ми делује да играмо килаво. Дођемо у напад и онда не знамо шта ћемо. Хрвати играју течније некако
Срећно момцима сутра
Korisnikov avatar
By Valderama
Da li pod kapom nebeskom obitava gori igrač od Orbovića?
Korisnikov avatar
By skeske
Valderama napisao: Pon Jan 17, 2022 8:53 pm Da li pod kapom nebeskom obitava gori igrač od Orbovića?
A dobro, pao je i psihicki, sasrao se... Nije kvalitet ali nije ovoliko ni los.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Bekovi su slabi za ovaj nivo rukometa, a to je tako kada fale Nenadic, Djordjic, Abutovic, Zelenovic, Milic i Nikolic, a i zaboravljeni Aleksa Kolakovic, koji je ako se ne varam imao neke probleme sa povredama.
Korisnikov avatar
By The Answer
Na 4 od 5 poslednjih EP nismo prošli prvu fazu... patnja.
  • 1
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 142
KK Crvena Zvezda 2022/2023

Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja […]