Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Gaja
Imam druga koji je kako on kaze 'Dispeč paua' :lol: U sustini plata ti se penje na osnovu broja kamiona koje dispecujes. Ide oko 200-300e po kamionu, sad to opet zavisi od tebe. Mozes da imas oko 8 kamiona pa ti preracunaj :) Od 1 do 8 kamiona mozes da stignes za godinu dana max. Mana je sto se radi druga smena, od 2 do 12 je njemu bilo radno vreme. On je radio to 3god, skupio neku kintu i batalio. Nekad je radio i subotom, ali to retko. Uglavnom klasican no lajfer :D Klinci to najvise rade.
Korisnikov avatar
By BogdanB
skeske napisao:
BogdanB napisao: Pon Nov 29, 2021 11:16 pm Ukratko, neki bi da napreduju tako sto izmisle lazi o drugima, u ovom slucaju, o meni :) ali hvala im na tome, sledece nedelje počinjem u drugoj firmi da radim, javljeno mi pre neki dan

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Kakve lazi? Uvijek me zanima cime se ljudi sluze u takvim situacijama.
Lazi u vidu losih osobina koje radnik moze da ima. Ali nema veze, ja znam da je meni obraz cist. Kakav je njima obraz, pitanje je i plus sve to neko vidi odozgo.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
Za sada sam odgledao sam prvi meč, nedostatak vremena, jbg. Sve četiri bile x.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Pavac

Ови моји опет праве одличну атмосферу. Пуна подршка за Телад! Иако сам против било каквих скупина и хулигана и форсирам повратак породица на стадион, Телад ми не сметају јер су мање више здрава прича. Океј момци воде трибину, градска деца, другари... трибина им није параван за разноразна друга срања. Моја подршка је још јача јер Ваљево има сличан проблем као и Миторивца, бар у фудбалу. Градски клуб тавори у нижим лигама док којекакви пластиканери и вештачки пројекти тапкају у месту вишим ранговима.

Знамо да желите нам све најгоре!
Знате да можете само да га пушите!
Стара дама је на коленима сад
Само Радничког воли овај град!
нанананана...
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Srecan rodjendan Zex burazeru, sve najbolje ti zelim, prvo da konacno izgubite tron u ABA ligi, drugo da se ozenis na jesen, trece da te userem ovo kolo u fantazi okrsaju. LJubi braaaaaaaat! :obscene-drinkingcheers: :occasion-birthday: :occasion-balloons: :occasion-birthday: :occasion-birthdaymulticolor: :occasion-cake:
Korisnikov avatar
By Zex88
Hahahah,hvala Sal..:)

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
Zivio Zex!

Nego, desilo se kotrljanje prvog kamicka sa brda zvanog kriminalna piramida Republike Srpske. Koalicioni parteri SNSDa u Banja Luci su okrenuli ledja i odlucili da glasaju za usvajanje rebalansa budzeta cime su odblokirali grad.
  • 1
  • 3692
  • 3693
  • 3694
  • 3695
  • 3696
  • 3706
Impresije o filmovima

"Zlatni dečko" Iz velike ljubavi i repe[…]

NFL

4 utakmice, ne znas koja je ludji kraj imala Od o[…]

Fudbal