Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
milanezija napisao:Izgleda da je tačno Slika
Izvini se Matiću Slika

700k.. Lepo, domaćinski.. Slika

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Ne pada mi na pamet
Korisnikov avatar
By Pavac
MileBL napisao: Ned Feb 28, 2021 6:20 pm Ne vjerujem da bi Djordje Matic pisao budalastine
Sve je logicno da nije nasao drugi klub u kojem sugurno ima veca primanja, ne vjerujem da je kao Gal Mekel kad je otisao u Makabi za neku smjesnu cifru pa trazio pare od CZ

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Lemilice :clap: :handgestures-salute: :handgestures-salute:
By surda
Ako je istina da tih 700k dolazi na naplatu zbog neplacenog poreza u Italiji neko u klubu bi trebao odgovarati. Naravno, pod pretpostavkom da smo ozbiljna drzava. Pa makar i u pokusaju :D

Jbt, ako imamo potpisano sa Italijom ugovor o dvostrukom oporezivanju(trebalo bi da imamo sa svima u Evropi), taj porez ne bi ni trebao biti tako velik...

Odavno nisam cuo retardiraniji razlog za nastanak nekog duga.
Korisnikov avatar
By Lucky
Na jucerasnji dan (21.03.1978) prije 43 godine, KK Partizan je osvojio svoj prvi evropski trofej. Finale Kupa Radivoja Koraca protiv KK Bosna je igrano u dvorani Borik u Banjaluci.
KK Partizan - KK Bosna 117:110 nakon produzetka. Tada nije bilo trojke.
KKP: Praja Dalipagic 48p, Kicanovic 33p, Misko Maric 21p... igrali su jos Arsenije Pesic, Milenko Babic, Jadran Vujacic, Boban Petrovic, Todoric, Beravs, Kerkez. Trener Ranko Zeravica.
Bosna: Mirza Delibasic 32p, Zarko Varajic 22p, Raso Radovanovic 20p, Kari Pesic 14p,... igrali su jos Sabit Hadzic, Bosko Bosiocic, Ante Djogic, Benacek, Krvavac.
Vec naredne godine (1979) Partizan je odbranio Kup Radivoja Koraca a Bosna je postala prvak Evrope.

Slika
By Gira PFC
Auuu, koliko istinskih legendi košarke na jednoj slici! :clap:
Prvi sleva u gornjem redu je Duda Ivković, pa do njega Žeravica. Posle slede igrači: Arsenije Pešić, Miško Marić, Babić (ako se ne varam), Jadranko Vujačić, Boban Petrović, Praja Dalipagić i Miketa Đurić (poslednji desno u gornjem redu).
Čuče s leva na desno: Todorić, Kićanović, Beravs i Kerkez. Jedino ne znam starijeg gospodina u naočarima, koji stoji u sredini slike. Vrhunski stručni štab i vrhunski igrači na parketu :handgestures-thumbupleft:
A i ekipa Bosne ništa nije zaostajala sa legendama u to vreme, a i ne bi bili prvaci Evrope sledeće godine da su bili loši. ;)
Prvo lider ekipe Mirza Delibašić, pa Varajić, Raša Radovanović, Kari Pešić, Benaček... Slavna vremena KK Bosne. :)
Korisnikov avatar
By Antoine
Gira PFC napisao: Sre Mar 24, 2021 9:23 am Jedino ne znam starijeg gospodina u naočarima, koji stoji u sredini slike.
Mislim da je to William Jones, jedan od osnivača FIBA.
Korisnikov avatar
By milanezija
Antoine napisao:
Gira PFC napisao: Sre Mar 24, 2021 9:23 am Jedino ne znam starijeg gospodina u naočarima, koji stoji u sredini slike.
Mislim da je to William Jones, jedan od osnivača FIBA.
I ja mislim, samo sam bio ubedjen da je umro pre Slika ali vidim da nije, mora biti on onda
  • 1
  • 977
  • 978
  • 979
  • 980
  • 981
Svaštara

https://www.youtube.com/watch?v=VTXTGzht-iM 2:22 […]

Fudbal

Imaćemo sad šansu da se plasiramo na EP [em[…]

Ostali klubovi ABA lige

Dok ABA ulazi u vrlo zanimljivu završnicu u[…]