Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By MileBL
A kao Litvanija je u tom trenutku imala kvalitetniji tim, nismo im mogli parirati , ili smo pokradeni od strane sudija, sta je opravdanje za ispadanje u polufinalu tog turnira i propustanje prilike da konacno osvojimo EP

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Ne opravdavam ja taj poraz, nego kritikujem skidanje glava nakon svakog jebenog poraza, nisi uzeo EP ali si dobio olimpijsko srebro nakon 20 godina
Korisnikov avatar
By BogdanB
Milanezija, kako ti ne dosadi sa njim da ulazis u rasprave slozi se sa njim i mirna ti glava

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
BogdanB napisao:Milanezija, kako ti ne dosadi sa njim da ulazis u rasprave Slika slozi se sa njim i mirna ti glava Slika

Upravo si objasnio zašto nam i jeste ovako :D
Korisnikov avatar
By MileBL
Dva takmicenja je sasvim dovoljno, mi stalno kasnimo sa smjenama i robujemo sa postovanjem prema trenerima
Zakasnili smo sa smjenom Ivkovica i Djordjevica, Kokoskovu dati sansu na OI i EP

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
milanezija napisao:
BogdanB napisao:Milanezija, kako ti ne dosadi sa njim da ulazis u rasprave Slika slozi se sa njim i mirna ti glava Slika

Upravo si objasnio zašto nam i jeste ovako :D
Ma razumem ja to, ali ova stvar je nebitna, on forsira tu priču godinama i njemu ne vredi pričati Slika

Korisnikov avatar
By djokonda
Ja odabrao 12 za OI:

Micić, Jović, Teodosić, Gudurić, Bogdanović, Lučić, Kalinić, Bjelica, Pokuševski, Jokić, Milutinov, Petrušev
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Priti mac je to to, u eventualnom razmatranju su jos Bobi i Nedovic... Ako bude srece da nas zaobidju povrede. Neverovatno polivalentna ekipa igraca, od kojih mnogi mogu da pokriju vise pozicija na terenu. Festa ce biti gledati ih pod palicom Kokoskova.
Korisnikov avatar
By djokonda
Salvatore Guliano napisao: Pet Mar 12, 2021 10:31 am Priti mac je to to, u eventualnom razmatranju su jos Bobi i Nedovic... Ako bude srece da nas zaobidju povrede. Neverovatno polivalentna ekipa igraca, od kojih mnogi mogu da pokriju vise pozicija na terenu. Festa ce biti gledati ih pod palicom Kokoskova.
Jedini problem je što smo stvarno defanzivno tanki i što tu stručni štab mora da odradi strašan posao...ali zato je napadački talenat strašan. Ja negde zbog defanzive i vidim prostor za Pokuševskog...dobar je rim protector i očigledno može da pristojno da svičuje u odbrani na niže igrače. Upario bih njega sa Jokićem u prvoj petorci, a Bjelicu bih uvodio sa klupe sa Milutinovim.

Šta ja znam, ja Bobija ne bih...ofanzivno jeste zver, ali realno nije igrač za eliminacione utakmice zbog odbrane pnr-a, a samo za grupnu fazu nam ne treba. E sada, kada bi Jokić ili Milutinov otpali pre priprema ili u ranoj fazi priprema, onda bi ga zvao jer nam ipak trebaju dva iskusnija centra u rotaciji. U svakom slučaju on je 3. izbor na petici, iza Jokića i Milutinova, ali ga ne bih zvao kao 3. ako su ova dvojica dostupna.
Nedovića isto ne bih zvao...nije tip igrača koji dobro koristi male minute, nije igrač zadatka, njemu treba lopta u rukama i veća uloga da bi se pokazao a to ne može da se dogodi jer ima dosta igrača u spoljnoj liniji koji su jači kreativci od njega plus tu su i Bjelica i Jokić koji takođe traže loptu u rukama. Nedovića bih zvao ako bi Teodosić, Micić, Bogdanović ili Gudurić otkazali pre priprema.

Pored 12-orice koju sam naveo ja bih na pripreme zvao još Jaramaza, Avramovića, Dobrića, Davidovca, Kuzmića i Nika Rakočevića...Smailagića ne bih zvao jer mislim da bi mu individualni rad tokom leta više koristio a ne vidim da može da ima ulogu u 12, Nakiću, pod uslovom da želi da igra za Srbiju, isto bih dao slobodno leto da radi individualno.
  • 1
  • 883
  • 884
  • 885
  • 886
  • 887
  • 888
Reprezentacija Srbije

I ja mislim da će Koprivica u jedan od naši[…]

Fudbal

Koji marko? Kraljevic? [emoji38] Poslato sa MAR-L[…]