Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By MileBL
Mozda je Grigorije Vucicev covjek u opoziciji

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
MileBL napisao: Uto Jan 19, 2021 9:41 am Mozda je Grigorije Vucicev covjek u opoziciji

Pa posle one zajebancije sa izborima gde smo imali Belog i Sasu Jankovica, gde se posle ispostavilo da je zastitnik gradjana to sto jeste zapravo, tako da me nista nece zacuditi...

Ali deluje mi da nije, citao sam njegovu knjigu i slusao par intervjua, deluje mi da je sam svoj gazda, pogotovo sto je u Njemackoj gde radi u uredjenom sistemu i sa obrazovanim ljudima.
Korisnikov avatar
By MileBL
Ja koliko sam citao on je iz Hercegovine pobjegao u Njemacku, e sad koji je motiv povratka u Srbiju i sto je sad aktuelan nemam pojma ali meni je on sumnjiv tip

Korisnikov avatar
By Pavac
Meni nije sumnjiv tip, ali mislim da nema ni promil sanse da uzdrma vlast Vucica
Meni su sumnjiviji parlamentarni izbori za sledecu godinu, predsednicki ok, ali ovo mi mirise na neki lazni privid demokratije sa zapada, neko sklanjanje Vucica uz postavljanje novih pijuna, ili neka rokada Vucic-Nedimovic npr..
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Djilas je vec covek vlasti, a kao opozicija, nema potrebe i vladika to da bude. Meni je on nedifinisan, mada nije na nama da sudimo. Inace vise bi voleo vladiku Joanikija na celu SPC.
Zelenovic da nije saradjivao sa Djilasom dobio bi izbore u Sapcu i bio novi predsednik Srbije.
Korisnikov avatar
By milanezija

MILOS OBILIC napisao:Djilas je vec covek vlasti, a kao opozicija
Zelenovic da nije saradjivao sa Djilasom dobio bi izbore u Sapcu i bio novi predsednik Srbije.
Slika Slika Slika
Korisnikov avatar
By Pavac

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
milanezija napisao: Sre Jan 20, 2021 4:47 am
Slika Slika Slika
Nista ti ne znas
Korisnikov avatar
By milanezija
MILOS OBILIC napisao: Sre Jan 20, 2021 8:58 pm
milanezija napisao: Sre Jan 20, 2021 4:47 am
Slika Slika Slika
Nista ti ne znas
Srećom, ima vas sa informacijama sa piva ispred dragstora da me uputite :lol:
  • 1
  • 3608
  • 3609
  • 3610
  • 3611
  • 3612
  • 3626
Fudbal

Uros Djurdjevic?! [emoji1171] Послато са Redmi 5 […]