Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Laza je usao onog trenutka kada se De Kolo vratio na parket, tako da je to bila jasna namera Radonjica, takodje je izveo Voldena i uveo Koloma, zadnji napad je bio nedajboze...

Dosta se iskristalisala slika, Dejo ce forsirati igru kakva je svima poznata i mislim da imate i igrace koji to mogu ispratiti, nesto je drugacija ekipa, ali verujem da ce se to skockati za plej of ABA lige koji je generalno i glavni cilj.

Kolom je klasicni plej, jeste mator, ali je plejmejker, u bukvalnom prevodu organizator igre, sto niste skoro imali ni vi ni mi, nije bek, nije skorer, nije divljak, ali opet smirenost, iskustvo, osecaj za dodavanje ima i mislim da je odlicno iznudjeno resenje. On i Lojd u tandemu ce praviti haos u to budite sigurni, kada zavrti Kolom pik sa nekim od centara, a u sirini imas otvorene Lojda i Dobrica, to ce biti nova dimenzija.

JOB je dobio novu ulogu i koristi se skoro iskljucivo kao centar, gde se dosta lepo i snalazi u nekim situacijama, ali verujem da bi njemu najvise prijalo da igra 10ak minuta na centru i 15ak na cetvorci... Dolazak Noka ce mu dosta znaciti, a vidim da se i Kuzmic vraca u rotaciju polako, mada se od njega ne zna sta se moze ocekivati...

Falilo je tu dosta igraca juce Lojd kao glavni igrac i skorer, sa njim biste ih vrlo lako dobili i to sa nekih 10+ razlike, falio je i Hol da odmeni Koloma, ali i Voldena, Radanov je radio skroz lep posao, Dobric poslovicno dobar, Davidovac kao trojka ili cetvorka u nekoj postavci odlicno radi ono sto najbolje zna... Falio je i Simon, da rasiri i pogodi neku trojku nakon pika Koloma...

Vidi se da je odbrana dosta dobra, da je ekipa dobila novu energiju, a iskreno De Kolo se juce nije ni video na parketu, a Fener izgledao kao neka Cedevita, mada je to vise njihov problem, ali imate neku svetliju perspektivu, sto je ohrabrujuce.

Dobric glavni igrac u odsustvu Lojda!
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kuzmic se ne vraca u rotaciju, on je cele sezone u rotaciji, s tim da igra na pocetku utakmice i udje jos jednom do poluvremena i to je to, u drugom poluvremenu retko ulazi.
Korisnikov avatar
By Zex88
Minijature Branka Lazica.. Iz sezone u sezonu je sve gori.. Od veoma zahvalnog igraca do igraca koji je ogroman minus za tim..

Korisnikov avatar
By Zex88
Odlozen mec sa Realom, zamrznuta pista,avion ne moze da sleti.
Korisnikov avatar
By MileBL
Ne znam sta su cekali poslednji dan za put kad se znalo da je tamo lose vrijeme

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Pa dobar je.. Ne bih ga dizao u nebesa, ali ja nemam puno zamerki na njegovu igru od kad je Radonja došao..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Stvarno mislim da bi trebali Hola da se rešimo.. Povređen stalno nešto sitno, donosi sve lošije odluke, šut stao..

Dosta loše na oba kraja terena.. Nedostaje puno Lojd, ali brate odbrana mora mnogo bolje..

Mora ova ekipa da se ozbiljno remontuje na leto..

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Volden igra dosta losije kod Radonjica, skroz je van forme i to brine. Druga stvar me brine sto je Kolum video da je vazan za ekipu, pa udje na pola trece i ne izlazi do kraja meca, a uzima puno suteva za 3 poena i nekih solo akcija. U tim trenutcima Dobric i Radanov su preskakani. Radanov po meni u prvom dobar, napadao prodorom, u drugom slabo, par puta je pokusao, dobio je rampu, na kraju promasio otvorenu trojku...Dobro je sto dobija minutazu, ona igra iz prvog je odlicna, a po igri iz drugog dela, vidi se da mora jos mnogo da radi.
Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Pet Jan 15, 2021 10:43 pm Stvarno mislim da bi trebali Hola da se rešimo.. Povređen stalno nešto sitno, donosi sve lošije odluke, šut stao..

Dosta loše na oba kraja terena.. Nedostaje puno Lojd, ali brate odbrana mora mnogo bolje..

Mora ova ekipa da se ozbiljno remontuje na leto..

Pa i ne mora toliko. U sustini nama treba oprastanje sa Lazom i stavljanje Radanova u njegove patike. Mi imamo domacu okosnicu sada (tu racunam i Rita), imamo dva dobra stranca na dvogodisnjim ugovorima (Nnoko i Volden), u FMPu imamo neke zanimljive igrace, u sustini nije to toliko ni lose.
1. Preozbiljan stranac, Uskokovic
2. Preozbiljan stranac, Volden
2-3. Radanov
3. Dobric
3-4. Preozbiljan stranac
2-4. DeDa
4. Simanic
4-5. Rit
5. Nnoko, Kuz
Lazarevic, Macura, Djordjevic, Radovanovic.... Neko po potrebi da popuni do 15 igraca.
Na ove tri kljucne pozicije dovedes Jovica, Nedovica i Kalinica i eto ti domace ekipe :D
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 56
Svaštara

Pazi, šokantno, bilo života pre korone P.[…]

KK Partizan 2020/2021

Izgleda da će i filipovski biti bivši. Kkp […]

KK Borac 2020/2021