Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By milanezija
Ja sam celu četvrtu čekao da padnemo sa 15-20 na nekij 5-8 i da se iznerviram (N.Janković se u prva 3 minuta svojski trudio)
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Dobismo covece, i to kako lako, pa ovi su slabiji od Crnokose iz Kosjerica... Pocetak utakmice je mnogo toga rekao, nije bilo kosa nekih 2 minuta, onda nas pogurao CMM sa 3 prodora i onda je krenulo sve. Veoma laka pobeda, da li je bitna ili ne sa ovim timom nikad nisi nacisto, sta njima znaci na psiholoskoj bazi a sta ne, ko ce ga znati. Raduje velika pobeda, solidna igra, pristojan sut smo sinoc imali 35% za 3, 50% za 2 i 66% sa bacanja. Uz to timski 46 skokova, 17 asistencija, ali i 13 izgubljenih, sto je defakto mnogo. Utakmica kao utakmica je billa sa nekih 60% snage, nije to nas pun potencijal sigurno, deluje da ima jos prostora da se digne energija i agresivnost na parketu. Raduje da imamo konkretne akcije za Pejdza, raduje sto smo doveli konkretnog pleja, radujed da je Mozli dobio nekog da mu da pas. Deluje da se CMM rasteretio dovodjenjem Perkinsa, ali onda ne razumem ulogu CMM, no verujem Sasi. Mi cim Tomasa neko zaustavi, nije mu dan ili udje u probleme sa faulovima nemamo izmenu na cetvorci, sto je apsurdno, a Rasa igra ono njegovo sareno iz tekme u tekmu. Danga je konstantan cele sezone i mozda je jedini nas igrac koji igra u kontinuitetu u skladu sa svojim mogucnostima i ulogom koju ima u timu.

Zagorac i Mika, su blagi uzas, ajde Radeta i istrpeti jer je domaci igrac, ali Miku ne znam zasto trpimo i sto nije oteran govnjivom motkom i doveden krsten igrac na poziciji 4. Ona demagogija Loncara od pre par dana da necemo dovoditi bilo koga, da necemo po svaku cenu dovoditi igraca, da se veruje u tim, je totalna debilana! Pa sta ima da verujes ili ne verujes u tim, nemas drugog krilnog centra od pocetka sezone zbog tvoje greske, oterao si Bircu koji je komplementaran sa Rasom, da bi igrao S. Jankovic, pa si i njega oterao, pa je igrao Novica koji moze da igra kolko i Slavko Vranes, pa si Miku prebacio na 4 i sad prodajes pricu verujemo u tim... Kako su mogli da iskopaju ovog Perkinsa zivo me zanima, i zasto takav igrac, klasicni plejmejker, nije doveden ranije... Kod nas izgleda da ima vise od 2 struje u upravi i da se dovode igraci na razne nacine, jer sta je drugo objasnjenje za promasaje poput Mike, a sa druge strane pogotke poput NWG?

Sve u svemu, ja ne verujem da mozemo u plej of ABA lige, a sto se tice EK, istako sam svoje misljenje onomada,da je trebalo bataliti i ovo, medjutim mi smo ikebana i tako nastavljamo da se ponasamo. Zanimljiv i vrlo iznenadjujuc, barem za mene, je poraz Lokomotive od Metropolitana kod kuce, sto komplikuje stvari, jer mislim da lakse mozemo dobiti Francuze nego Ruse... Nas ceka Buducnost u subotu u Podgorici, sto ce biti nesto bolji test i omer snaga...
Korisnikov avatar
By BogdanB
Loncar lupeta nenormalno, bez blama.
Vidi se iz njegove izjave, nemamo mi nameru da dovodimo mlade igrače pa da ih prodajemo, nego dovodis no name strance sa upitnim kvalitetom i samo trosis kasu.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Jbt odakle ova teza o slabom Trentu? Samo zato sto smo ih nabili 30 razlike? Ljudi su imali 5-0 na startu. Ovaj Braun kog smo mi sveli ja 2/14 iz igre je na 50% za 2 i 33% za 3, i zazivan je prosle godine nakon DFake za koju je igrao. Vilijams dobar centar, imaju pristojne ove Italijane, Paskolo, Foraj. Amere im ne poznajem ostale ali rekao bih da je i ovaj Sanders pristojan
Korisnikov avatar
By Antoine
milanezija napisao: Čet Jan 14, 2021 2:55 pm Jbt odakle ova teza o slabom Trentu? Samo zato sto smo ih nabili 30 razlike? Ljudi su imali 5-0 na startu. Ovaj Braun kog smo mi sveli ja 2/14 iz igre je na 50% za 2 i 33% za 3, i zazivan je prosle godine nakon DFake za koju je igrao. Vilijams dobar centar, imaju pristojne ove Italijane, Paskolo, Foraj. Amere im ne poznajem ostale ali rekao bih da je i ovaj Sanders pristojan
Malo su jači od kisele vode, realno.

Nego, prosto neverovatno zvuči, pogotovo našim čelnicima, ali ova ekipa igra mnogo bolje kada ima P L E J M E J K E R A. Najveća naša boljka od početka sezone, nikakvi centri i četvorke. Voleo bih da vidim neke od momaka iz Zemuna u nastavku sezone u prvom timu, makar u KLS. Mislim da ti ima i instant igrača, kao Drechsel, ali i nekih zanimljivih potencijala, pogotovo Igbanu i Gombault, koji bi mogli biti zanimljivi na četvorci, možda i petici.
By Gira PFC
Čitajući Toine tvoj post, reših da uđem na sajt ABA 2 lige, gde nisam dugo ulazio, da malo pogledam statistiku pojedinih igrača. I tu se iznenadih, u TOP 10 igrača su tri bivša igrača KK Partizan, doduše kojima u periodu dok su bili kod nas i nije pružana velika šansa. Reč je o Amaru Gegiću (Sparsi, prosečan indeks 26,5), Nikola Tanasković (Borac Banja Luka, indeks 26 - inače on me je prvenstveno zanimao), te Dimitrije Nikolić (Sloboda Užice, indeks 24,67). Uz njih je tu i Trey Drechsel (Mladost Zemun - indeks 25), igrač naše filijale, koga je i Toine više puta pominjao i hvalio. Interesantno je da svi imaju vrlo visoke prosečne indekse, mada naravno nije uputno iste stavljati u ravan sa ABA ligom, ali lepo je videti da se momci razvijaju u dobrom pravcu.
Korisnikov avatar
By Zex88

Hahahhaah :lol: :lol: :lol:
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 52
Svaštara

Pazi, šokantno, bilo života pre korone P.[…]