Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
Izrutinirani Grci 31:21, jesu oni šupljina ali nerealno kako rutinski i lagano sve izgleda
Korisnikov avatar
By milanezija
Mogu se šokiravaju da mile volje, Norvežani su izgledali kao mi u protekloj deceniji, krljali sa bekova, krila i kontre zaboravili, plus razbranili golmana Francuza, Pardina, kog nikad nisam smatrao klasom nekom spektakularnom, narocito posle Omejea, ali ovo danas je bilo da se smrzneš, subjektivni osećaj jedno 20+ odbrana da je imao
Korisnikov avatar
By milanezija
Kako utekose Spanci i Hrvati sa lopate Brazilu i Japanu, 2x 29:29, oba se spasla golom u zadnjim sekundama
Korisnikov avatar
By milanezija
Hrvati pukli od Argentine, sad moraju da se vade protiv Danske da bi prosli u QF

Inace dalje ide pobednik ARG/QAT, jedina nada im je da pobedi Katar a oni izvuku barem X
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
milanezija napisao: Sub Jan 23, 2021 7:51 pm Hrvati pukli od Argentine, sad moraju da se vade protiv Danske da bi prosli u QF

Inace dalje ide pobednik ARG/QAT, jedina nada im je da pobedi Katar a oni izvuku barem X
Pa realno je da Katar pobedi Argentinu, mada je Argentina umela da odigra po neki dobar mec i da iznenadi na SP. Mislim da su i pre 6,7 godina napravili neko iznenadjenje.
Korisnikov avatar
By milanezija
Jeste realno da Katar dobije ali ovako neorganizovani Hrvati, ne mogu dobiti cak ni nezainteresovanu Dansku. Mada ja ocekujem da Argentina dobije, igraju ozbiljan rukomet, Katar je matora ekipa
  • 1
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
Svaštara

Pazi, šokantno, bilo života pre korone P.[…]

KK Partizan 2020/2021

Izgleda da će i filipovski biti bivši. Kkp […]

KK Borac 2020/2021

Sem Jonesa stranci u Borcu su kriminalni. Ne znam […]