Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
The Answer napisao::doh: na to sam zaboravio :think:
Za sada rade prenosi
Korisnikov avatar
By milanezija
Valderama napisao:Kakva je trenutna konstelacija snaga u ženskom rukometu? Gde su tu naše?
Kao i u svakom zenskom sportu. Niko zivi ne zna. Mogu u polufinale mogu biti 12. Toliki je raspon. Grupu bi trebale proci, mnogo su jace od Hrvatica
Korisnikov avatar
By djordjino94
Ne valja, imamo neku sumnjivu rukometasicu i utakmica je odlozana za sutra uz nova testiranja.
Mislim da ne mozemo podbaciti, ekipa je prilicno dobra, popunjena na svim mestima, najslabiji je trener, nadam se da nece proraditi njegovi "biseri". Polufinale bi bilo prava mera.
Nase slepce necu pominjati, Hrvati prenose sve na Planeti sport 1 i 2. Crnogorci veliki deo na CG2, Slovenci na TVSLO2 samo svoje, Madjari veliki deo na Sport 1 i 2, Rumuni na Digiju i da ne nabrajam sve, jedino ako nekoga interesuje posebno neka reprezentacija.
Da ne zaboravim sudije(z), vec je bila jedna utakmica u kojoj su napravile haos. Rukomet je jedini sport gde ne postoje cvrsta pravila i sviraju po nekim svojim pravilima. Bitno je prilagoditi se kriterijumu .
Korisnikov avatar
By The Answer
Polufinale mera? Francuska, Rusija, Norveška, Holandija, Španija, Danska jer je domaćin... i još nekoliko reprezentacija od kojih nismo slabiji ali nismo ni jači da može da se upiše sigurna pobeda tipa Nemačka, Švedska, Mađarska... polufinale je uspeh.

A opet, to je ženski rukomet, sve je moguće.
Korisnikov avatar
By milanezija
Hrvatice ozbiljno iznenadjenje. I potencijalni problem za nas
Korisnikov avatar
By milanezija
Bolje da su predale 10:0

Em sutra Madjarice em Lekic zavrsila turnir vrv...
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]

ABA fantasy

Jbt @Korto Malteze 170... ostavi me bez plejofa ru[…]

Klađenje