NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
By BallIsMine
Pozdrav ljudi,

Sry sto ovako ulecem, trazimo clanove koji bi nam se prikljucili fantasy NBA-u ove sezone. Ostalo nam je jos 14 dana do drafta, imamo tri lige, zavrsavamo sa kompletiranjem trece i moze da se desi da otvorimo cetvrtu. U pitanju je odvojen prizepool par ljudi iz gejming industrije koji su odlucili da ulazu u fantasy NBA tako da ce biti i nagrada a ucestvovanje je free.

Ako je neko zainteresovan neka ostavi poruku ovde slobodno a moze da me kontaktira i na PM ili na x25fantasy@gmail.com...

Zanima nas da li ce biti i ovde zainteresovanih za ozbiljniji NBA Fantasy od ove godine...
Korisnikov avatar
By Zex88
Izgleda da Marko i Mario lete iz Memfisa..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Da li je realno da se Marko vrati u CZ, za nas bi bilo idealno ukoliko je spreman za visegodisnji ugovor i ulogu glavnog igraca?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Nema od toga nista,pa pogledaj kolika mu je bila plata..Imao je $2,750,000..
Korisnikov avatar
By MileBL
Ne znam, evo primjera Nedovica, koliko se on mucio po Spaniji da se probije do jacih EL ekipa
Nisam siguran da ce se top EL klubovi otimati za njega, a pitanje kakav ce on biti igrac posle jedne sezone gde je vrlo malo igrao, ima primjera gde igraci napreduju iako ne igraju a ima i gde se unazade, izgube samopouzdanje itd..

Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da ce Gudura probati prvo da cepa u NBA,pa ona EL.. Mozda Fener? :)

Klipersi hoce Batuma..
Korisnikov avatar
By djokonda
Mislim da bi Guduru Fener odmah uzeo, ali pitanje je koliko para mogu da mu ponude...i ja mislim da će Gudura za Evropu da se odluči tek ukoliko ne dobije nijednu ponudu u NBA...a u EL mogu da ga zamislim npr. u Feneru ili Makabiju.
Korisnikov avatar
By MileBL
Nebitno gde zavrsi voleo bih da se vrati kao bolji igrac, kao sto su recimo Sved ili De Kolo, neuspjesna NBA epizoda ali ovamo u Evropi ozbiljni napadaci

Korisnikov avatar
By Antoine
Eto ga Mile vizionar, mada će ipak kod Turaka najverovatnije.
Korisnikov avatar
By MileBL
Ovde nije bilo nikakvih predvidjanja

• 1
  • 1102
  • 1103
  • 1104
  • 1105
  • 1106
  • 1107

Junačka Igokea prošla u top 16!!! Ba&scaron[…]