Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Pavac
Tacno
Da, samo do decembra je ostao. Imao je sjajne odbrane u dresu Vojvodine, pogotovo onaj cuveni dvomec sa Bursom kada je Vojvodina prosla dalje sa ukupnim rezultatom 5:2 . Celavi je sve to jako lepo upakovao, svako je imao svoju ulogu i ekipa je bila odlicna. Steta za ispadanje od Serifa, ozbiljan podvig je mogao to biti..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Kad sam bio mali mene su učili Pele i on. Sećam se kako sam bio razočaran kad su ga nahvatali u Americi. Žao mi je što se ne sećam Italije, to je bio spektakl, a da ne pričam SP pre tog ali tad još nisam bio ni živ.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Da li je bio najveci moze da se polemise, ali covek koji nikoga nije ostavljao ravnodusnim, idol siromasnih, neko ko je ismevao i bez dlake na jeziku pricao FIFI, Globalistima...
2 najbolja gola i najznacajnija u fudbalu je dao Englezima na SP 1986. u facu im se ismejao, a sve to nekoliko godina posle rata za Foklandska ostrva.
Korisnikov avatar
By djokonda
The Answer napisao: Sre Nov 25, 2020 5:47 pm Kad sam bio mali mene su učili Pele i on. Sećam se kako sam bio razočaran kad su ga nahvatali u Americi. Žao mi je što se ne sećam Italije, to je bio spektakl, a da ne pričam SP pre tog ali tad još nisam bio ni živ.
Ja sam navijao za Argentinu 1994., ali ne toliko zbog Maradone koliko zbog mlađe generacije - Redondo, Simeone, Batistuta, Balbo. Mnogo sam se smorio kada su ga navatali i kada su odmah zatim ispali od Rumunije (koji su uz Šveđani na kraju igrali meni najbolji fudbal na tom SP).
Argentine iz 1990. se ne sećam po najlepšem, ne samo zato što su nas izbacili, nego stvarno nisu igrali lep fudbal. U principu, to celo SP (Italija 1990.) se igrao dosta ružan fudbal.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
djokonda napisao: Čet Nov 26, 2020 12:19 pm
The Answer napisao: Sre Nov 25, 2020 5:47 pm Kad sam bio mali mene su učili Pele i on. Sećam se kako sam bio razočaran kad su ga nahvatali u Americi. Žao mi je što se ne sećam Italije, to je bio spektakl, a da ne pričam SP pre tog ali tad još nisam bio ni živ.
Ja sam navijao za Argentinu 1994., ali ne toliko zbog Maradone koliko zbog mlađe generacije - Redondo, Simeone, Batistuta, Balbo. Mnogo sam se smorio kada su ga navatali i kada su odmah zatim ispali od Rumunije (koji su uz Šveđani na kraju igrali meni najbolji fudbal na tom SP).
Argentine iz 1990. se ne sećam po najlepšem, ne samo zato što su nas izbacili, nego stvarno nisu igrali lep fudbal. U principu, to celo SP (Italija 1990.) se igrao dosta ružan fudbal.
kolko si ti mator covece :o :o
  • 1
  • 1783
  • 1784
  • 1785
  • 1786
  • 1787
  • 1800

Junačka Igokea prošla u top 16!!! Ba&scaron[…]

Fudbal

Pa ovo je kao da se gradi stadion od 50k.. Jedini […]

KK Crvena zvezda 2020/2021