Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Cestitam Bogi!

Brate ima milion drugih virusa i sezona gripa je svakako u ovom periodu, ja znam par ljudi koji su isto tako imali temperaturu i neko lomljenje, malaksalost, al su negativni. Imao sam i ja sracku i neka lomljenja 2-3 dana i isto negativan, doduse bez temperature. Tako da, cuvajmo se i to je to...

Jel mislite da je ovaj i ovloliki hajp zbog omeksavanja nacije za vakcinu koju cemo kao pacovi za testiranje primiti dobrovoljno prvo mi i Paksistan?
Korisnikov avatar
By BogdanB
Nesto i ne verujem 100% testovima. Plus sam ja bio u kontaktu sa koronasima i jos jedan plus, jer sam bio u ambulanti sa ostalim koronasima po hodnicima gde se kaslje, prolazimo jedan pored drugog

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
BogdanB napisao: Sre Nov 25, 2020 8:53 am Nesto i ne verujem 100% testovima. Plus sam ja bio u kontaktu sa koronasima i jos jedan plus, jer sam bio u ambulanti sa ostalim koronasima po hodnicima gde se kaslje, prolazimo jedan pored drugog

Pa brate ima N slucajeva gde jedan partner ima virus, a drugi nema, sto je totalni nonsens ako se virus prenosi kontaktom... Nesto zestoko smrdi tu, ali ajde, samo nek smo zdravo!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Zene ni virus nece jer su zlo

Korisnikov avatar
By djokonda
Salvatore Guliano napisao: Sre Nov 25, 2020 8:26 am Cestitam Bogi!

Brate ima milion drugih virusa i sezona gripa je svakako u ovom periodu, ja znam par ljudi koji su isto tako imali temperaturu i neko lomljenje, malaksalost, al su negativni. Imao sam i ja sracku i neka lomljenja 2-3 dana i isto negativan, doduse bez temperature. Tako da, cuvajmo se i to je to...

Jel mislite da je ovaj i ovloliki hajp zbog omeksavanja nacije za vakcinu koju cemo kao pacovi za testiranje primiti dobrovoljno prvo mi i Paksistan?
Nije hajp nego je stvarno sada mnogo zajebana situacija u bolnicama, ja sam proletos lično znao možda 3-4 osobe koje su bile u bolnici, a sada ih znam brdo i znam dosta dobro kakva je situacija u KBC Dragiša Mišović i u KBC Bežanijska kosa...a testiranje vakcina se uveliko radi, to ti je deo redovnog procesa odobravanja vakcine od strane nadležnih tela...i nećemo mi sigurno prvi dobiti vakcinu, prvi će je imati oni koji je proizvode.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Jasno, jasno, pa ja na srecu u ovom talasu znam isti broj ljudi kao i u onom letos, a to je 3-4 ali to ne menja situaciju. Ne kazem da ja mislim tako da je hajp i testiranje, nego sam video da je to jedno od misljenja ljudi u Srbiji, pa reko da vidim sta vi mislite o tome, jer verujem da ima i onih koji se slazu sa ovom tezom, kao sto ima i onih koji se ne slazu, bas zato sam i pokrenuo pitanje.
Korisnikov avatar
By Pavac
На данашњи дан Светог краља Стефана Дечанског, донесена је још једна историјска одлука у историји наше земље и народа.

Наиме, пре свих других ослобођених покрајина, српски народ Срема, 1918. године, није могао да чека друге српске земље и похитао је да пре свих изгласа уједињење са Краљевином Србијом. Нестрпљиви Сремци су тако пре Бачке, Барање и Баната (који су заједнички изгласали уједињење), сами донели одлуку да се уједине са матицом. У томе су чак претекли и Србе у другој српској Краљевини Црној Гори, тако да је ова стара српска средњевековна покрајина изгласала враћање у окриље српске државе пре свих.

Свака част Сремци! И ред је да се подсетимо наших предака који су учествовали на Великом народном збору у Руми, који је 24. новембра 1918. године, донели историјску одлуку о непосредном и безусловном присаједињењу Срема Краљевини Србији.

Велики народни збор у Руми сазвао је председник Народног већа и чувени адвокат из Руме Жарко Миладиновић, а њега су чинили изасланици народних већа са око 700 делегата.

Сутрадан, 25. новембра 1918. године, је посебна делегација Румског збора предала своју резолуцију председништву Велике народне скупштине Срба, Буњеваца и осталих Словена из Баната, Бачке и Барање у Новом Саду и објавила да су Сремци већ изгласали уједињење са Краљевином Србијом и да Срем од 24. новембра 1918. године пуноправни део Краљевине Србије.

На слици видите делегате Великог народног збора у Руми.

Tekst i slike - fb stranica Moj grad Sremska Mitrovica Slika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Apelujem da se radio kosarka zakljuca, da se ne skrnavi onakva tema kakva je bila nekad. A za ove horore da se otvori nova, sa drugim imenom. Verujem da bi se svi koji su tamo nešto kačili svojevremeno momentalno složili
  • 1
  • 3581
  • 3582
  • 3583
  • 3584
  • 3585
  • 3612

Junačka Igokea prošla u top 16!!! Ba&scaron[…]

Fudbal

Pa ovo je kao da se gradi stadion od 50k.. Jedini […]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Sramotna igra, povratak Lojda i Noka nas je vratio[…]