Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Pavac
Ne pratim Pantica ali umirem od smeha kada on i Tegi krenu da se prepucavaju na insta, skoro je Tegi stavljao Panticeve slike i kao ljudi pazite se, ludak je dobio vikend, ide od kuce do kuce

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
Obi, ja govorim sta je bilo u prvom mandatu, put do LS, igraci, tim uz osvrt na danasnju situaciju
Ne moras bas sve verovati Panticu, daleko je on od neke cvecke..
Da je sad razorio svlacionicu, ne verujem. Sale nije takav tip. Naravno, nije isto kada dodjes u klub 5 kola pred kraj, uzmes titulu, udjes u LS, odbranis titulu, uzmes kup..itd. Tu je bio Sasa Ilic, Krstajic..zajednickim snagama su hendlovali maksmimalno koliko su mogli, i to je jako dobro izgledalo
Ako ostane u klubu do pocetka sezone 2021/2022, ta sezona mu je odlucujuca, ili moze da izvuce karijeru i ipak postane odlican trener, ili ce se u suprotnom vucarati po njivama super lige i postati neki Simo Krunic. Ove sezone je pod MORANJEM drugo mesto i plasman u LE sledeceg leta..

Korisnikov avatar
By Zex88
Jel se uopšte može u LE sa drugog mesta sledeće godine?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Ne znam, slabo pratim..
Koja je fora za to, od koje godine krece to trece po jacini takmicenje i ko u njega ide?
Korisnikov avatar
By The Answer
Zex88 napisao:Jel se uopšte može u LE sa drugog mesta sledeće godine?

Nema više Lige Evrope za naše klubove, jedino šampion može da završi u istoj u istom scenariju kao Zvezda ove godine. Bar dok se naša liga ne dokopa 15.mesta.

Već je određeno kada će to takmičenje biti podeljeno na 4 grupe pa će se naši klubovi sastajati samo sa klubovima iz još 9 zemalja a ne iz cele Evrope, ali to je već duga priča o kojoj me mrzi da čukam, a i nije za prvih par sezona takmičenja.
Korisnikov avatar
By Zex88
Pavac napisao:Ne znam, slabo pratim..
Koja je fora za to, od koje godine krece to trece po jacini takmicenje i ko u njega ide?
Napisao ti Answer..

Korisnikov avatar
By Pavac
MILOS OBILIC napisao:Pantic kaze da Stanojevic ima uzasan tretman prema strancima, da ne voli crnce, da je los sa Natkom i Sumom, tako da ti ne stoji prica da je on idealan za svlacionicu, ako je ovo istina.
Stanoje ne voli ,,crnce"
Stanoje poklanja auto ,,crncu" SlikaSlika

Obi, i sam znas da to crnac malo rogobatno zvuci..

Ajde nagradno pitanje, sad sam poceo kao Valderama. Slika Ko je golman sa slike?
15105611709101.jpg
15105611709101.jpg (83.21 KiB) Pogledano 112 puta
Tagoe-car-300x225.jpg
Tagoe-car-300x225.jpg (20.23 KiB) Pogledano 112 puta

By surda
Matej Delac.

Mislio sam da je s njim Vojvodina uzela i kup, ali sad kad sam provjerio izgleda da se samo zadrzao na pozajmicu do decembra.
  • 1
  • 1782
  • 1783
  • 1784
  • 1785
  • 1786
  • 1798
Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]

ABA fantasy

Jbt @Korto Malteze 170... ostavi me bez plejofa ru[…]

Klađenje