Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Trebo je ranije lajati, imali smo srece, pa je ostao nekaznjen za sutanje

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lucky
Meni djeluje da je ona informacija oko Pejdža i njegove povrede bio samo pokušaj zavaravanja protivnika i ništa više.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lucky
Šta znam, vidim da Gaja od Pejdža pravi junačinu, osim ako i to nije bio sarkazam, a ja idiot ne kontam.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pozitivna, a opet i negativna stvar kod ovog prozora je ta što imamo samo dva igrača koji će igrati za reprezentaciju, ili bolje rečeno za reprezentativni treći tim, jer NBA i EL igrači ne mogu da nastupaju u prozorima. No, znamo mi dobro na čemu smo, tako da se okrenem malo situaciji pred nama u našem Partizanu.

Nakon poraza u derbiju, koji nikad nije lak, a posebno nakon ovoliko uložene energije, uplivavamo u skoro dve nedelje pauze u kojima ćemo imati prilike da se još bolje uigramo za kako svi kazu utakmicu sezone sa vrlo ozbiljnom ekipom Mornara 5.12. u Baru.

Filipovski je imao nesto vise od 2 nedelje da skocka tim, ali to svakako nije dovoljno, videli ste i sami na sta nam se svodi igra, spanski pik sa siroko rasporedjenim igracima po trojci iz cega imamo dosta opcija i koji je basic napad, ali nesto vise od toga i par akcija nismo imali u zadnje 3 utakmice prosle nedelje. Generalno nas karakterise dosta suteva za tri u te tri utakmice smo sutnuli ukupno 75 suteva, sto je tacno 25 po utakmici, a samo u utakmici sa Uniksom smo imali dobar procenat pogodjenih - preko 55% sto smo se složili da je nestvarno dobro, sledeća dva meča 29% i 20%. Sve u svemu dobro će nam doći ova pauza jer će samo 2 igrača izostati i to igrača koji igraju na istoj poziciji, tako da mislim da ćemo moći dobro da se spremimo za nastavak sezone. Očekuje nas i oporavak Jaramaza, koji će nam definitivno mnogo značiti i koji je prirodna opcija za lidera ove ekipe.

Par nezvaničnih informacija, tj. onih koje nisu ozvaničene na sajtu KK Partizana:
Ali Nikolić se vratio u Beograd nakon operacije, mi sa njim imamo važeći ugovor i očekuje se da će on pokušati da se nametne treneru. Pored toga spominju se pojačanja na poziciji 4, kao i to da će biti raskinut ugovor sa Stefanom Jankovićem, Angola je otišao iz kluba. Za Miku se ne zna ništa, on je kolko sam ispratio bio zaražen, pa zbog toga nije igrao...

Svakako mislim da bi nama jedan igrač na 4-5 mnogo pomogao, pa makar to bio i MJK(primera radi), ne moraju se dovoditi neki preterano skupi igrači, mislim da se rupe mogu pokriti i sa domaćim(igračima iz regiona) i manje skupim igračima.
Korisnikov avatar
By Antoine
Ako je tačno ovo što se pominje, onda ono što jurimo svakako nije igrač na poziciji 4/5, već stretch četvorka.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Antoine napisao: Čet Nov 26, 2020 4:15 pm Ako je tačno ovo što se pominje, onda ono što jurimo svakako nije igrač na poziciji 4/5, već stretch četvorka.
Napisao sam samo da ja mislim da bi nama jedan igrac na 4-5 mnogo pomogao, a da se trazi igrac na 4...

Inace Angolin menadzer je objavio da će Brajan preći u Izrael kao novo pojacanje kluba koji se zove Ironi Nahariya. Meni apsolutno nije jasno zasto ovom coveku, kao ni onomad Entoni Braunu nije data sansa, ali verovatno treneri koji svaki dan provode sa njim znaju sta je problem. Nadam se da su dobro procenili...
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pre tacno 6 godina, na ovaj dan je bio jedan od najemotivnijih trenutaka u mom pracenju KK Partizana, dan kada smo igrali sa Hapoelom kod kuce u okviru Evrokupa. Zasto je to specifican mec bio? Zato sto se tog dana na parket vratio Dragan Gagi Milosavljevic, nakon pauze uzrokovane kidanjem ligamenata kolena, koju je godinu dana ranije doziveo u mecu protiv Makabija. Ta utakmica je bila njegov povratak, ali i povratak Saleta Pavlovica u nas dres, nakon pauze od par meseci i neuspeha u polufinalnoj utakmici sa Cedevitom. Odatle i ova slika GTR-a.
10411718_10204542139825261_4306635897854570995_n.jpg
10411718_10204542139825261_4306635897854570995_n.jpg (41.75 KiB) Pogledano 114 puta

Sto se tice same utakmice, ubedljivo smo je izgubili 19 razlike, bilo je bolno za gledati, bila je to poslednja Duletova sezona na klupi naseg tima, a nasa prva u Evrokupu. Ekipa koju su te godine napustili Bogdan, Zo, Berta, Leo, Musli i Kinzi, koja je bila pocetak ponora naseg tima. Koliko je to mucna sezona bila, mozete videti i iz sastava tima, gde je Bogdana zamenio rekovalescent Milutinovic, Kinzija maloletni Marnikovi, Vestermana Dalo, Lovernja Luka Bogdanovic, Muslija Djoko Salic, Bertansa Miha Andric, pored njih muceni Bezbradica, Kuzeloglu, Glisic i Gagic. Jedina svetla tacka Milutinov i Macvan i Tepic, koji su bili neko ko je tu da pomogne, a onda i sami zakljucite sta je znacio povratak Gagija i dolazak Saleta, za ovaj tim.

https://www.euroleague.net/main/results ... #!boxscore

Ograjace, obasjace! :handgestures-salute:
Korisnikov avatar
By MileBL
Veliki hedikep je bio izostanak Pejdza u zavrsnici, mada su vas gluposti igraca Mornara jedno vrijeme drzale u igri

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 41
Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]

ABA fantasy

Jbt @Korto Malteze 170... ostavi me bez plejofa ru[…]