Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Ne secam se da su navijaci Partizana dizali ovakve parole za odredjene igrace koji su presli iz drugih rivalskih klubova..
Korisnikov avatar
By Antoine
Hoćeš da me navučeš na raspravu o rivalitetu nakon 2011.g, provalio sam te.
Ne vidim šta smeta, po meni, kreativan transparent u kojem piše da je Walden kučka, pa naše igrače su tvoji vijali po reprezentativnim autobusima, pretili, psovali sve živo i mrtvo, transparenti mu tu dođu kao karneval. Pa je sve to pripisivano pod rivalstvo. Direktan prelaz, u vreme kada su oba rivala kandidati za titulu... nešto ih i nije mnogo bilo. Da rezimiram, Gordića u Mladost, Walden is a bitch.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ha, priznaješ da je Partizan kandidat za titulu, ovo uzimam kao argument da vas neko sprečava

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
U dosadašnjem dijelu sezone najviše sam razočaran Obradovićem. Da se razumijemo, vidi se tu disciplina i napredak od prošlih sezona, ali samo vođenje utakmice mi je katastrofa.

On kao da ima u glavi isplanirane izmjene i piči po tom. Kao da ne vidi kada se igrač "zapali" i on ga mijenja po automatizmu. I to se ponavlja iz utakmice u utakmicu.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MileBL
Nikako da napravimo kontinuitet u igri, ide napad jedno vreme i onda kanal, slicno je sa odbranom, povezemo par dobrih odbrana i onda pocnemo izgledati kao amateri

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lepus
Super spremljena utakmica od strane Obradovića.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MileBL
Za pocetak poslati Obradovica pjeske kuci po ovoj hladnoci pa nek malo usput razmislja kako napraviti visak u napadu, iz losih pozicija se uzimaju sutevi zato je losa realizacija

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Nisam gledao meč, rezultat izgleda dosta govori..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 43
Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]

ABA fantasy

Jbt @Korto Malteze 170... ostavi me bez plejofa ru[…]