Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By The Answer
Bogdane mislio sam da oni dosta snize cenu pa nisam išao u tom pravcu ali sada ću i o tome da razmislim. Ne žurim.

Da je do mene slike onog govnara ne bi ni u ludilu mogle da stoje na bilo kom forumu a što se teme tiče neću da ulazim u istu jer je sve na nivou šbbkbb. Naročito jer izbor ne smatram relevantnim.

Što se kola tiče, paženo i maženo naravno, nisam rktao u vožnji, nije čukan, udaran, greban... dan danas se susrećem sa komentarima- pa ovo ti kao novo bre, dal u servisu, dal kad se na proleće i u jesen kod vulkanizera menjaju gume, dal...
Korisnikov avatar
By Valderama
Salvatore Guliano napisao: Pon Nov 23, 2020 7:46 pm
Valderama napisao: Pon Nov 23, 2020 4:45 pm I da ne bude zabune, to što pokrećem temu 27. marta, ne znači da sam pristalica politike kneza Pavla, samo otvaram prostor za diskusiju. :confusion-shrug:

Ako se može pričati o Martiću i planu Z4, Slobi i Rambujeu, onda ne vidim zašto se ne bi povela polemika o međuratnoj intelektualnoj eliti oko SKK, SPC, vojnoj vrhuški i Trojnom paktu. :confusion-shrug:
Valderama brate, mozda da se otvori neka istorijska tema, jer smatram da bi bilo vrlo uzaludno ovi postovi u kojima si citirao delova knjiga i oplemenjivao ih fotografijama budu izgubljeni izmejdu prodaje polovnog Pola 2013. godiste, rasprave o tome da li je bolji Stanoje ili Miloje i slicno... Sta mislis ?
Nema potrebe da se otvara zasebna tema, i "Svaštara" jedva životari, a i ne mislim da vas svaki dan zatrpavam sa istorijom, književnošću, filozofijom, interesantnom publicistikom...uz slike i moje propratne komentare. Samo ponekad. :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
Answer, tako je bilo u jugo sportu ali oni vise ne rade, i najblizi renoov servis je francuz u jagodini.

Juce dobio temperaturu. 37.0 odnosno 37.5maks mi bila. Udari me na kolena, teska glava. Malo mi i nos zapusen, ne curi nista ali osecam da mi nije to čisto kako treba.
Ako budem negativan, uskoro cu biti pozitivan. Ono je kriminal u kovid ambulanti. Ljudi se nabijaju po ulaznim stepenicama kao da je sve normalno, unutra 10-15 u hodniku stoji kada prozovu. Nema nikakvo pregradjivanje, jedan po jedan je misaona imenica.

Moj kolega iz kanc je pozitivan. Ja sam njega zadnji put video proslu subotu na poslu, pa ja u nedelju nisam isao na posao, a on je bio i izasao na pola radnog vremena, dobio temp. U sredu je dobio rezultate da je pozitivan.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Answer 6500 evra sigurno vredi taj tvoj Polo, ako uzmes vise jos bolje. Ako uzmes ispod 6000 evra treba da se obesis i da dodjes na kurs u Sabac nedelju dana oko prodaje kola :D
Korisnikov avatar
By milanezija
The Answer napisao:Čuo sam da je Šabac poznat po toj delatnosti
Sad će SNS to da digne na još viši nivo
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Valderama napisao: Pon Nov 23, 2020 8:28 pm
Salvatore Guliano napisao: Pon Nov 23, 2020 7:46 pm
Valderama napisao: Pon Nov 23, 2020 4:45 pm I da ne bude zabune, to što pokrećem temu 27. marta, ne znači da sam pristalica politike kneza Pavla, samo otvaram prostor za diskusiju. :confusion-shrug:

Ako se može pričati o Martiću i planu Z4, Slobi i Rambujeu, onda ne vidim zašto se ne bi povela polemika o međuratnoj intelektualnoj eliti oko SKK, SPC, vojnoj vrhuški i Trojnom paktu. :confusion-shrug:
Valderama brate, mozda da se otvori neka istorijska tema, jer smatram da bi bilo vrlo uzaludno ovi postovi u kojima si citirao delova knjiga i oplemenjivao ih fotografijama budu izgubljeni izmejdu prodaje polovnog Pola 2013. godiste, rasprave o tome da li je bolji Stanoje ili Miloje i slicno... Sta mislis ?
Nema potrebe da se otvara zasebna tema, i "Svaštara" jedva životari, a i ne mislim da vas svaki dan zatrpavam sa istorijom, književnošću, filozofijom, interesantnom publicistikom...uz slike i moje propratne komentare. Samo ponekad. :D
Sto se mene tice, samo zatrpavaj svojim postovima-mahom su veoma zanimljivi.
Korisnikov avatar
By BogdanB
E sada sam pročitao pricu izmedju pavla i adolfa od juce, meni se svidja, aj valderama jos

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Gaja
Ja sam letos uzeo mercedes c klasu 2004 god za 4500e tako da slazem se sa Obilicem, bar 6000e trazi. Mada sa druge strane to je Polo :D
Drug mi vozi Golf 5, ono je kriminal na sta lici unutra, bar njegova verzija.

off
Koja je omiljena vezba narkomana?
Propadanje
  • 1
  • 3580
  • 3581
  • 3582
  • 3583
  • 3584
  • 3609
Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]