Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
MileBL napisao:Ne znaju ni oni sta rade
Proljetos je bio naivan pokusaj gusenja pandemije, zatvoreno sve, ljudi ostali bez posla ili im je unisten biznis zbog prekida rada.
Sad po svaku cijenu spasavaju privredu a korona na sve strane, kod mene na poslu samo jedan po jedan otpada zbog povisene temparature, testiranja nema ili se ceka par dana...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
I sad ce verovatno probati da je uguse, ali sa nekim blazim merama.. bez skupova, neki pol. cas ( kao npr onaj sto je bio od 8 do 5 ujutru ) , valjda nece biti opet onih zatvaranja ceo vikend, ono je bilo za popizdeti...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
U tom slučaju ja kupim neku džukelu sa ulice da mogu da prošetam 2 puta dnevno. Ovoga puta biću spreman! :snooty:

Jebem li im...
Korisnikov avatar
By djokonda
Jbg, nije onaj karantin s proleća toliko neracionalan bio, problem je što nikada ljudima neće reći prave razloge pa onda kada uzmeš u obzir zvaničan broj novozaraženih nema logike. Ono s proleća je bilo zbog: 1. izbora, 2. nepripremljenosti bolnica, 3. nepoznavanja virusa. Nisu poznavali virus i nadali su se da će uz pomoć karantina i lepšeg vremena isti nestati do izbora, što se dogodilo nije. Takođe, to pouzdano znam, bolnice su bilo totalno nepripremljene, nisu imale adekvatne količine zaštitnog materijala za medicinsko osoblje i pretilo je da se virus raširi među osobljem velikom brzinom, pa su kupovali karantinom vreme. U svakom slučaju, država je, zbog karantina, što se finansija tiče, ispucala odmah sve rezreve, onako hazarderski, a sve zbog izbora, kockajući se na nešto što nisu znali (jbg, kada slušaju likove poput dr. Nestorovića, koji sve što je rekao o virusu omanuo je). Kada kockanje nije prošlo onda su rešili da ''upravljaju'' krizom pa su između ostalog znatno smanjili obim informacija koje daju javnosti (npr. nigde nema objavljenih podataka u starosnoj strukturi zaraženih, umrlih, oboleli po gradovima itd.). U svakom slučaju, s obzirom da imaju potpunu kontrolu nad informacijama u vezi sa kovidom, apsolutno sam siguran da friziraju podatke, konkretno da umanjuju broj zaraženih, jer sada, kada su ispucali sve rezerve, nemaju drugu opciju. Takođe, treba imati na umu i da je danas otvaranje beogradske galerije u Beogradu na vodi. Ne bi baš imalo smisla otvarati najveći šoping mol na Balkanu u situaciji kada su uvedene neke pojačane mere.
Korisnikov avatar
By Pavac
Ma ovo sto sad rade je status kvo.. isto kupovanje vremena, ne znamo sta da radimo, ajde da zivimo normalno sa nekim minimalnim merama ( maske )
Mi na faks idemo sve normalno, nista skraceno, predavanja i vezbe, sve normalno.. dosta drugih fakulteta ne idu uopste, neki idu skraceno, neki idu redovno kao mi
Budimo realni, strpace nas u neki karantin.. idu slave, nova godina, ne verujem da ce nas pustiti da radimo sta hocemo.. Ja licno ocekujem za jedno 2 nedelje skroz prelazak na online nastavu, a potom i uvodjenje vanrednog stanja i za pocetak neki pol.cas od 8,9 uvece do 5 ujutru..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Danas je 21 godina od kako je gamad ubila momka od 17 godina, Acu Radovića. Neki drugačiji život nego danas (kako običan tako i navijački), nekako običniji, čistiji koliko god to neobično zvučalo za to nenormalno vreme i ovu nenormalnu situaciju, zato šok i jeste bio onoliko veliki, a i bes.
Korisnikov avatar
By djokonda
Pa ako će ljudi da slave slave na redovan način ove godine onda i treba da nas stave u karantin...ja dok se ovo koliko toliko ne reši ne idem na slave osim kod mojih gde će biti slava u krugu porodice. Stvarno su ljudi nenormalni ako će u svojim kućama da skupljaju i kurtu i murtu.
Korisnikov avatar
By rudonja
Nek počiva u miru vladika...
Korisnikov avatar
By The Answer
Valderama napisao:Koliko je Čegi ležao na robiji zbopg tog ubistva, nešto malo?
Nemam pojma, manje nego što je moralo svakako.
  • 1
  • 3562
  • 3563
  • 3564
  • 3565
  • 3566
  • 3583
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(

Ide to mnogo brze ako se napravi rezultat iznad oc[…]