Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
BogdanB napisao: Čet Okt 29, 2020 4:53 pm Da se ne lazemo, gagi nikolic bi pregazio scepanovica da se igra mec

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Ali nekako Gagi kao da je trener za KLS ligu ili ABA 2, eventualno Borac iz Cacka. Ne znam dal ima potencijal za veci klub, a tesko da ce i dobiti neku takvu priliku.
Korisnikov avatar
By Antoine
Nijedan normalan domaći trener neće hteti da se valja u ovom blatu. Naravno da će doći neko politički podoban. I onda se opet vraćamo na uzrok, a ne posledicu. Šćepanović je samo još jedna potrošena legenda. Veliko zlo se nadvilo nad Partizanom i velika je istina ovo što je Mile napisao - trenutno stanje najbolje odgovara. To je suština svake priče o KKP ove, a izgleda i nekih sledećih sezona.
Korisnikov avatar
By BogdanB
MILOS OBILIC napisao:
BogdanB napisao: Čet Okt 29, 2020 4:53 pm Da se ne lazemo, gagi nikolic bi pregazio scepanovica da se igra mec

Ali nekako Gagi kao da je trener za KLS ligu ili ABA 2, eventualno Borac iz Cacka. Ne znam dal ima potencijal za veci klub, a tesko da ce i dobiti neku takvu priliku.
Slazem se, a za sta je onda scepa?

By Gira PFC
Uff, ono preključe je bilo tuga gledati! :(
Ja koji nekada gledam i reprize poraza Partizana da bih analizirao gde grešimo, šta je problem i slično, sa mukom sam gledao ovaj meč, da bih negde na sredine četvrte četvrtine sav besan napustio sobu i po celoj kući širio negativnu energiju i psovao. :evil:
Naravno, svi ukućani su odmah znali koliko je sati i šta se dešava, ali ono što je interesantno, meni i dalje nije jasno da ovaj tim može ovoliko da se promeni na gore, u odnosu na prošlu sezonu. :think:
Svakako da je promena neophodna, prvo na mestu trenera, ali lično nemam ideju ko je najbolje rešenje u ovoj situaciji i da li je bolje dovesti nekog osvedočenog Grobara (Džikić, Miloje, Gagi Nikolić) ili skroz novu opciju, neopterećenu navijačkom strašću. Videćemo šta će Ostoja da odluči.
Korisnikov avatar
By Lucky
I, kao šlag na tortu, mali Tarlać pokidao ligamente koljena.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By djokonda
Lucky napisao: Pet Okt 30, 2020 11:13 am I, kao šlag na tortu, mali Tarlać pokidao ligamente koljena.Slika

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока
au jbt...
Korisnikov avatar
By djordjino94
Nekako mi zao Scepe, potrosismo ga, njegovom ili necijom greskom, mada je cinjenica da je opasno glavinjao.
Laksi deo posla odradjen, sta dalje...
Korisnikov avatar
By MileBL
Cudi me da niko ne pominje povratak Vujosevica?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 26
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(