Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Lucky
Ne znam je li veća sramota amaterska igra(od početka sezone) ili ovako bezobrazna izjava nakon meča.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By raf
И ? Ко је најважнији у једном клубу ?

Управа, тренер или играчи ?

Ко вреди више од пола екипе? Играчи или тренер ?
Korisnikov avatar
By MileBL
Kao da imate par klanova u timu, ex Mega, nesto najgore sto moze zadesiti neki klub, potom veterani Gordic i Novica i crnacki sindikat, tesko se moze naci trener koji ce sve to izkontrolisati, Vlado ocigledno nema kapacitet za tako nesto

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
Mile, sta ti mislis ko je trenutno najbolja opcija za Partizan?
Volim Dzileta kao brata, ali kad se setim one mucne 2016/2017 sezone.... :(
Korisnikov avatar
By Antoine
Mile da se pita, najbolja opcija je da se ugasimo i pređemo u neko predgrađe, Partizan Beograd Kotež npr...

Ma kakvi klanovi, ako ih i ima, postojali su i prošle sezone, što znači da ili mogu da se iskontrolišu ili ih ni nema. Bušenje trenera je već druga priča, ne bih je odbacio. A Lucky je pogodio suštinu, izjava je sramna, ako se neko ne zalaže, ime i prezime i sankcije koje su predviđene, ako se ceo tim ne zalaže, onda je problem trener, doviđenja, prijatno i da se ne ljubimo, nije vreme. "Ne mogu ja da se borim umesto igrača" je zaista poražavajuće.
Korisnikov avatar
By MileBL
Veliki broj igraca je iz Beobasketa, vjerovatno neki trener iz iste agencije.
Iskreno kao navijac CZ ne bih volio gledati Dzileta na suprotnoj strani

Korisnikov avatar
By MileBL
Nema potrebe za gasenjem i seljenjem, trenutno stanje najbolje odgovara

Korisnikov avatar
By Lucky
Ma brate, apsolutno ne mora javno iznositi imena ali mora shvatiti da je isključivo on odgovoran za sve što se dešava oko tima. Po njegovim riječima ja mogu samo da zaključim da je on ubijeđen da radi sve sa svoje strane kako treba ali mu bezobrazni pojedinci podmeću klipove... ali on će opet stati "iza" ekipe koja sve radi kontra njegovih briljantnih zamisli.
Na kraju krajeva, ukoliko je u pitanju miniranje trenera od strane ekipe, to mu ne bi bilo prvi put u kratkoj karijeri pa bi mogao i malo da se zapita. U tom slučaju ja lično bih bio baš razočaran iako sam svjestan da ovo više nije onaj Partizan uz koji sam ja odrastao nego još jedna od bezličnih pojava kojih je Evropa prepuna a koji mogu danas biti u vrhu a već sutra će nestati bez da ih se neko sjeća.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Posto je Sasa Djordjevic zauzet, a Dule Vujosevic nepozeljan zbog loseg odnosa sa SNSom, dok Miloje ide u Ameriku, jedini kandidati za trenera Partizana su:
- Zeljko Obradovic, nerealna i navijacka opcija
- Dzikic, realna opcija
- Zeljko Lukic, dosta uspeha u Rusiji, a retko se pojavljuje u nasim novinama i javnosti
- Aleksandar Kesar, ako nema ko
- Igor Jovovic, trenira Bon, ali mogao bi preuzeti Partizan, ipak su vece pare i veci klub
- Dragan Nikolic, ume da podvikne, veliki Grobar, pitanje kako bi se snasao u velikom klubu
- Jakovljevic, sns trener, politicki podoban, voli da radi sa mladim igracima, bez uspeha u seniorskoj kosarci

Ako ZOC nece, jedina opcija je Dzikic, a eventualno jos Igor Jovovic i Zeljko Lukic. Ostalo je sve slabo.

Edit: tu je i Dejan Radonjic i oprastanje ruzne proslosti :D
Poslednja izmena od MILOS OBILIC u Čet Okt 29, 2020 4:53 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 26
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(

Ide to mnogo brze ako se napravi rezultat iznad oc[…]