Korisnikov avatar
By milanezija
Gandalf napisao:Ne razumem ?

Nakon prvog kola sam zakasnio da promenim igrace. Drugo i trece kolo nisam mogao nista da menjam jer su bila spojena kola. Ovo cetvrto kolo takodje nisam nista menjao jer nisam mogao zbog kredita da iskombinujem nista bolje od onoga sto imam sada. Ja igram. Nisam rekao da ne igram. Ohladio sam sto se tice nadanja da ekipa moze da napravi neki dobar rezultat i plasman ali da cu se boriti do kraja hocu. Igram do kraja pa kako bude.
Ova zadnja rečenica je u koliziji sa prethodnim postom da si digao ruke od ligaske ekipe
Korisnikov avatar
By Gandalf
milanezija napisao: Uto Okt 27, 2020 6:52 pm
Gandalf napisao:Ne razumem ?

Nakon prvog kola sam zakasnio da promenim igrace. Drugo i trece kolo nisam mogao nista da menjam jer su bila spojena kola. Ovo cetvrto kolo takodje nisam nista menjao jer nisam mogao zbog kredita da iskombinujem nista bolje od onoga sto imam sada. Ja igram. Nisam rekao da ne igram. Ohladio sam sto se tice nadanja da ekipa moze da napravi neki dobar rezultat i plasman ali da cu se boriti do kraja hocu. Igram do kraja pa kako bude.
Ova zadnja rečenica je u koliziji sa prethodnim postom da si digao ruke od ligaske ekipe
Pa digao ruke brate, u smislu rezultata. Ti si to drugačije shvatio. Da ne igram, ne bih mogao reci da necu dobaciti ni do 100 poena. Igram, borim se sa njom ali ne ide bas sjajno. I to bas ligaska bude u pitanju. Igracu do kraja pa dokle stignem sa njom. Necu napustiti sigurno.
Korisnikov avatar
By augriaugri
Gira PFC napisao: Uto Okt 27, 2020 1:48 pm Na žalost, u pravu ste. Ove godine je ovaj ABA fantasy baš čudan. S jedne strane korona i više i ne znaš ko je sve bolestan, ko ne igra, kako im se rezultat vrednuje...
S druge strane, kod nas neko mrtvilo, neki već odustaju...
I posle svega toga, ja vodim posle četiri kola. I to mi je neobično ;) , ali jedna druga stvar je još neobičnija. Ranije se dešavalo da nam vodeći igrač u našoj privatnoj ligi bude po pravilu među Top 10 ili Top 20 u velikoj ligi Fantazija, a sad smo na "visokom" 80 i nekom mestu. To znači da smo i mi "oslabili", pali... Trgnite se drugari, biće nam zabavnija liga.
like
Korisnikov avatar
By The Answer
Ja iskreno baš osećam zamor materijala posle toliko godina fantazija, mnogo sam se lomio da li da igram i ove godine i priznajem da nema ova naše lige da sigurno ne bih igrao a elan nije ni na 20% od prethodnih godina. Naravno zbog fantazija mi je zanimljivija i ABA jer da istog nema gledao bih samo Zvezdu i ne postoji ta sila koja bi me naterala da kao u ponedeljak gledam Primorska-Zadar ili bilo koji drugi sudar divova na Jadranu.

Od sezone ne očekujem ništa jer znam da posle osvajanja uvek dolazi bušan balon, osećam se kao, što bi neki rekli, ispušTena muštikla :D
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Mogao bih potpisati od reci do reci post iznad. Osim zadnje recenice-jer sam bio los prosle sezone pa nisam zato kao ispusena mustikla nego nekako nema zara u meni da se cimam-ne gledam uopste vise ko ce imati rast cene, ne gledam ko protiv koga igra... Igram samo zbog ovog foruma i da mi bude zanimljivije da gledam utakmice.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Sad tek videh da su mi rezultati u prethodne 3 nedelje bile ne tako uspesne, tj. da sam izgubio i to vrlo tesno... Posto je Obilic trazio rezultate, evo ih:

Drugo kolo

KK Sipurske livade 116:108 KK Batajnica 73
Salvatore Guliano 94:102 GANDALFOVI KORENI
KK Radnik sa Liona 92:131 Boca Juniors
Gira senior 163:106 Davorike dajke
Korto Malteze 101:79 KK Skugric
Tvoja me pjesma uči 130:52 Gladijajatori
Goblini 118:121 Kevini Pangosi
heads up 153:105 Kati Magiko
Klosari 128:120 Café René

Trece kolo

Café René 91:102 KK Sipurske livade
Kati Magiko 108:89 Klosari
Kevini Pangosi 113:128 heads up
Gladijajatori 69:130 Goblini
KK Skugric 59:158 Tvoja me pjesma uči
Davorike dajke 93:61 Korto Malteze
Boca Juniors 88:119 Gira senior
GANDALFOVI KORENI 70:128 KK Radnik sa Liona
KK Batajnica 73 124:114 Salvatore Guliano

Cetvrto kolo

KK Sipurske livade 114:101 Salvatore Guliano
KK Radnik sa Liona 143:109 KK Batajnica 73
Gira senior 146:84 GANDALFOVI KORENI
Korto Malteze 124:115 Boca Juniors
Tvoja me pjesma uči 85:109 Davorike dajke
Goblini 119:119 KK Skugric
heads up 136:78 Gladijajatori
Klosari 127:138 Kevini Pangosi
Café René 107:134 Kati Magiko

Tabela nakon 4 kola izgleda tako da imamo dva neporazena tima "Heads up" i "KK Sipurske livade," imamo i dva tima koja nemaju pobedu, a to su "Gladijatori" i "Cafe Rene".

download/file.php?mode=view&id=561

Parovi petog kola su:

Kati Magiko KK Sipurske livade
Kevini Pangosi Café René
Gladijajatori Klosari
KK Skugric heads up
Davorike dajke Goblini
Boca Juniors Tvoja me pjesma uči
GANDALFOVI KORENI Korto Malteze
KK Batajnica 73 Gira senior
Salvatore Guliano KK Radnik sa Liona
Prikačeni fajlovi
Picture2.jpg
Picture2.jpg (243.79 KiB) Pogledano 28 puta
Korisnikov avatar
By The Answer
Brate ima sve napisano u ligi na sajtu fantazija, šta se cimaš bezveze.

Glavno pitanje za naredna 2 sata je hoće li se igrati Olimpija-Budućnost sutra? :think:
Korisnikov avatar
By Lucky
The Answer napisao:Brate ima sve napisano u ligi na sajtu fantazija, šta se cimaš bezveze.

Glavno pitanje za naredna 2 sata je hoće li se igrati Olimpija-Budućnost sutra? :think:
Može pojašnjenje oko mogućnosti neodigravanja?
Nisam naišao ni na kakvu informaciju vezanu za to.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

• 1
  • 1004
  • 1005
  • 1006
  • 1007
  • 1008
  • 1014
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(