Korisnikov avatar
By Zex88
110 + Rebec.. Nece tu biti pomaka..
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Meni ovaj čarobnjak nešto poznat...
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Vega stara škola UDBA - e

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Lucky
Vincent Vega napisao:Meni ovaj čarobnjak nešto poznat...
Ajde!!!Slika
Mene zanima da li je ona situacija sa eminentnim fantazerom iz Hrvatske dobila neki epilog - pretpostavljam na sudu.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Koliko se secam prosle sezone nisu ni timove imali, ili su se pritajili sa imenima
Korisnikov avatar
By milanezija
Gandalf napisao:
Gira PFC napisao: Pon Okt 26, 2020 11:54 am Od šest igrača imam 110 poena i čekam četvoricu večeras.

@Gandalf,
kako ti stojiš?
Ligašku ekipu nisam menjao nakon prvog kola. Digao sam ruke od nje. Ne verujem da ću imati 100 na kraju.
Ovo je maksimalno nekorektno. Pritom si nov, mogao si se bar truditi par kola ili praviti blesav i ne govoriti...
Pa ja sad vidim da je ime tima caps lock, to smo imali samo kod jednog... :whistle:
Korisnikov avatar
By The Answer
Mutinjo mi je svedok šta sam rekao 30.9.

Sledeće godine da se vrati Đorđino i bez novih takmičara, samo oni koji igraju već godinama i provereni tipa Salvatore (a i oni bi mogli malo više da pišu a ne samo da se prijave) .

Da se kreće regularna liga i da se bataljuje posle 2 kola to me baš briga ali h2h ako nećete da igrate do kraja nemojte ni da se prijavljujete.
By Gira PFC
Na žalost, u pravu ste. Ove godine je ovaj ABA fantasy baš čudan. S jedne strane korona i više i ne znaš ko je sve bolestan, ko ne igra, kako im se rezultat vrednuje...
S druge strane, kod nas neko mrtvilo, neki već odustaju...
I posle svega toga, ja vodim posle četiri kola. I to mi je neobično ;) , ali jedna druga stvar je još neobičnija. Ranije se dešavalo da nam vodeći igrač u našoj privatnoj ligi bude po pravilu među Top 10 ili Top 20 u velikoj ligi Fantazija, a sad smo na "visokom" 80 i nekom mestu. To znači da smo i mi "oslabili", pali... Trgnite se drugari, biće nam zabavnija liga.
  • 1
  • 1001
  • 1002
  • 1003
  • 1004
  • 1005
  • 1028

Junačka Igokea prošla u top 16!!! Ba&scaron[…]

Fudbal

Pa ovo je kao da se gradi stadion od 50k.. Jedini […]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Sramotna igra, povratak Lojda i Noka nas je vratio[…]