Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By djokonda
Jedva čekam da vidim Tomu Momu kako kao ministar daje izjave...čovek je doktorirao operisanost od blama.
Korisnikov avatar
By Valderama
Mene na negativan način fascinira odvratna moć SNS-a da politički asimiluje i najenergičnije opozicionare (tipa Goca Čomić), bukvalno usisavaju sve u sebe.

Sama činjenica da je formirana "koncetraciona vlada", to jest Vlada "nacionalnog spasa" :crying-pink: kao da smo u ratnom stanju :confusion-helpsos: , i da je zvanično oročena na svega godinu i po dana, govori da je bojkot ipak uspeo. :confusion-shrug:

Parlamentarni život nikad nije bio u ovako jadnom stanju.
Korisnikov avatar
By Pavac
Ako su vec najavljeni i predsednicki i parlamentarni izbori za 2022. , verovatno je zapad pritisnuo Vucica i na sledecim izborima pada ova vlast. Samo mi je to jako kratak period da se nesto znacajnije desi da bi neko mogao da odnese pobedu na izborima. Opozicije nema, a svi opozicionari ne mogu zajedno da navuku 10%.. Tadic je imao Tomu, Toma je imao Tadica.. Vucic je nasledio Tomu.. a evo vec par godina Vucic nema ozbiljnog protivnika..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By djokonda
Valderama napisao: Ned Okt 25, 2020 2:49 pm Mene na negativan način fascinira odvratna moć SNS-a da politički asimiluje i najenergičnije opozicionare (tipa Goca Čomić), bukvalno usisavaju sve u sebe.

Sama činjenica da je formirana "koncetraciona vlada", to jest Vlada "nacionalnog spasa" :crying-pink: kao da smo u ratnom stanju :confusion-helpsos: , i da je zvanično oročena na svega godinu i po dana, govori da je bojkot ipak uspeo. :confusion-shrug:

Goca Čomić je skapirala da joj je politička karijera završena pa je odlučila malo da naplati i produži svoj politički život. Meni ona spada u ekipu ljudi koja mi je svojevremeno zgadila DS, kao stranku za koju sam uvek programski ali retko kadrovski bio.
Korisnikov avatar
By Valderama
djokonda napisao: Ned Okt 25, 2020 3:45 pm
Valderama napisao: Ned Okt 25, 2020 2:49 pm Mene na negativan način fascinira odvratna moć SNS-a da politički asimiluje i najenergičnije opozicionare (tipa Goca Čomić), bukvalno usisavaju sve u sebe.

Goca Čomić je skapirala da joj je politička karijera završena pa je odlučila malo da naplati i produži svoj politički život. Meni ona spada u ekipu ljudi koja mi je svojevremeno zgadila DS, kao stranku za koju sam uvek programski ali retko kadrovski bio.
DS mi nikad nešto nije bil preterano bliska. Nervirao me je taj jefitini elitizam, dugogodišnje istrajavanje u tvrdnji da se građansko i nacionalno isključuju. Cenio sam neke funkcionere poput sociologa Slobodana Gavrilovića, istoričara Bojana Dimitrijevića, doktora književnosti Gojka Tešića i Đinđića u predsmrtnoj fazi.
Korisnikov avatar
By Valderama
Evo šturih informacija o novom ministru pomenutom od strane Djokonde. Tatin sin.

---------------------
OVO JE TOMA MOMIROVIĆ, NOVI MINISTAR: Naslednik je OVE srpske poslovne imperije i poznatih roditelja!

Slika

Mlad, sposoban, porodičan čovek i uspešan biznismen, oženjen i roditelj, aktivan na društvenim mrežama

BEOGRAD - Za ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture predložen je Tomislav Momirović, predsednik kompanije Mona Hotel Management d.o.o. i naslednik čuvenog brenda Mona, modne kuće koju su osnovali njegovi roditelji Nada i Đorđe Momirović, 1989. godine.

Momirović je javnosti postao poznat kada se usprotivio povećanju minimalne cene rada. Rođen je 17. oktobra 1983. godine u Beogradu, diplomirani je pravnik.

---------------------------------------------------------------------------
Korisnikov avatar
By djokonda
Valderama napisao: Ned Okt 25, 2020 4:34 pm
djokonda napisao: Ned Okt 25, 2020 2:41 pm Jedva čekam da vidim Tomu Momu kako kao ministar daje izjave...čovek je doktorirao operisanost od blama.
Znaš ga? :D
Prvi put čujem za njega.
Selebriti je na tviteru
Korisnikov avatar
By djokonda
Valderama napisao: Ned Okt 25, 2020 4:50 pm DS mi nikad nešto nije bil preterano bliska. Nervirao me je taj jefitini elitizam, dugogodišnje istrajavanje u tvrdnji da se građansko i nacionalno isključuju. Cenio sam neke funkcionere poput sociologa Slobodana Gavrilovića, istoričara Bojana Dimitrijevića, doktora književnosti Gojka Tešića i Đinđića u predsmrtnoj fazi.
Nikada DS nije isključivao građansko i nacionalno u meri u kojoj mu se pripisuje...najviše su na tome insistirali u kontekstu odvajanja od Slobine politike.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Dokazala se darija pa dobila fotelju

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 3559
  • 3560
  • 3561
  • 3562
  • 3563
  • 3591
Svaštara