Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Zex88
Ništa, trenira tamo i dalje..

Nama trebaju igrači za kvalifikacije.. Kakvu ćemo tu tek ekipu sastaviti..

Tu može Boriša da uskoči..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Uf.. Lakse reci,nego uciniti..

Teodosic, Uskokovic, Pot

Radanov, Tepic,

Zagorac, Dangubic

Luka Mitrovic, Velickovic

Lukovic, Petrusev,Jovanovic

Evo otprilike sta bi moglo da se probere..
Korisnikov avatar
By Zex88
Mozda bi trebalo zvati i Raska :D

Nije losa,ali nije ni dobra.. :D
Korisnikov avatar
By djokonda
Zex, rekao bih da si baš zbrzao ekipu, mislim da se može bolje probrati

bekovi - Teo, Rebić, Peno, Cvetković, Pot, Radičević, Avramović, Anđušić, Tepić, Nenadić (pretpostavlja da se Jaramaz neće oporaviti do tada)

trojke - Dangubić, Trifunović, Radanov, Momirov (moj favorit, već sada jedan od boljih 3&D u ABA), Lazarević

četvorke - Zagorac (primarno četvorka zbog deficita igrača na poziciji), Mitrović, Ilić, Stefan Janković, Pokuševski

petice - Petrušev (ne znam koliko će biti dostupan zbog drafta), Kravić, Ristić, Nikola Janković, Nikola Jovanović

recimo sledećih 12: Teo, Avramović, Dangubić, Stefan Janković, Petrušev - Cvetković, Rebić, Anđušić, Momirov, Zagorac, Mitrović, Kravić...eventualno Nikola Janković umesto jednog spoljnjeg (Momirova).

Moja logika je da je glavni problem da smo toliko slabi defanzivno u spoljnoj liniji da teško da možemo da istrpimo Veličkovića na četvorci pa ga zato ne bih zvao...gledao bih da Tea i Avramovića, kao napadačku osnovu okružim što boljim defanzivcima na svojim pozicijama, plus par mekih ruku sa klupe poput Rebića i Anđušića
Korisnikov avatar
By Zex88
U pravu si, nisam se baš potrudio da pronađem još igrača . Ja pobrojao otprilike šta ima u Aba..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 861
  • 862
  • 863
  • 864
  • 865
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(

Ide to mnogo brze ako se napravi rezultat iznad oc[…]