Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Milutinov,
Videcemo u kakvom je stanju Zizic
Mi najbolje da guramo Davidovca kao stratnu trojku, kad se sve sabere i oduzme od njega najvise koristi mozemo imati
Vidcemo koga ce jos dovesti na vanjskim pozicijama, mozda bude neki igrac 2/3 koji zna zavrtiti pik.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Brate, odakle ti ideja da ce se dovoditi jos neko spolja? Mislim da ste spolja pretrpani igracima, eventualno bi vam jos jedan centar bio od koristi, mada ne verujem da ce se trositi pare vise. Mislim da ce se s ovim sastavom poceti sezona, pa ako zaskripi da ce se dodavati jos neko, da ne kazem po navici xD
Korisnikov avatar
By djokonda
MileBL napisao: Pet Sep 18, 2020 2:42 pm Milutinov,
Videcemo u kakvom je stanju Zizic
Mi najbolje da guramo Davidovca kao stratnu trojku, kad se sve sabere i oduzme od njega najvise koristi mozemo imati
Vidcemo koga ce jos dovesti na vanjskim pozicijama, mozda bude neki igrac 2/3 koji zna zavrtiti pik.

Žižića sam prevideo, mada...nije rupa u odbrani u stilu Raduljice, ali je daleko od Kajla Hajnsa. Ostao bi on u NBA da igra bolju odbranu. Milutinov je više moderna, pokretljiva petica, nego što je težak centar...više je on pretnja u piku i ofanzivnom skoku nego što je na low post-u.
Sumnjam da ćete dovoditi beka...imate tri crnca na dve pozicije, ne verujem da imate toliko para za bacanje da dovodite još nekoga tu i da smanjite minutažu nekom od crnaca na manje od 20 minuta po utakmici.
Korisnikov avatar
By MileBL

Izgleda da je Teri neka dijabola, za sve se moli bogu, ne volim takve ljude
Na sve to ima koronu, tako da dve sedmice nemamo nikakve koristi od njega

Korisnikov avatar
By skeske
Na ovu ekipicu dovesti jos jednog komba i to je to, igracemo brzu, atletsku, modernu kosarku. Lojd je Bog Otac ove ekipe, dok u ostalim igracima leze neke bombice, prvenstveno u Teriju koji je prema izjavama nekih trenera jedan od najboljih pik defanzivaca u evropi, pa onda u Voldenu, Holu, Radanovu i Ritu ako bude igrao na 5. Mnogo simpaticna ekipica, bice je zanimljivo gledati.
Profil igraca koji bi trebao doci po meni je skorer koji moze donijeti 10+ poena sa klupe. Prava je steta sto Panter nije ostao, to bi bilo sjajno, ali naplatio se i tako to ide.
Po pripremnim utakmicama vidimo da je i Davidovac jako vazan dio ekipe a i da se na Dobrica ozbiljno racuna. Sve u svemu, sretno nam u novoj sezoni, i da odmah iznenadimo Fenera sledece sedmice.
Korisnikov avatar
By MileBL
Meni je Rit cista cetvorka i tu treba dobiti minute, na pet moze posluziti kao neko takticko resenje, ovo sad sto igra na petici je krpljenje

Korisnikov avatar
By skeske
Sta znam, koliko mi se cini Obradovic u Ritu vidi i opciju na 5 koja zbog suta za 3 moze da rasiri igru. U sustini sa triom Teri, Kuz, Rit imamo sve moguce opcije na poziciji 5.
Sta ocekujete od Radanova? Meni se cini da ce mu Saletov sistem atletske kosarke odgovarati.
Za Uskokovica je vjerujem rano, a jedina bespotrebna dovedena opcija po meni je Simon. Medjutim, ne sumnjam da ce nam koristiti za dodatno iskustvo i svlacionicu.
Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da će Uskoković, Radanov i Simanić biti često van 12..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Sedma EL sezona u 8 godina je pred nama. U prethodnih 6 broj pobeda je bio 4, 10 i 12 po starom sistemu i 16, 10 i 11 u skraćenoj sezoni po novom. U ovoj sezoni očekujem da nastavimo sa dvocifrenim brojem pobeda.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 18
Svaštara

Mene na negativan način fascinira odvratna moć[…]

Fudbal

Nikad Everton neće na zelenu granu, čak ni sa hari[…]

Reprezentacija Srbije