Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Valderama
Lopina Terza danas u akciji vrbovanja Baneta.

Slika

Tim za Ligu šampiona?

Borjan

Gobeljić - Bane - Degenek - Rodić

Petrović - ?

Ben - Kanga - Katai

Prijović?
Korisnikov avatar
By Zex88
Nemoj Petrovića molim te, veće drvo ne videh skoro..

Sanogo mi se dopao u ova dva meča, međutim brzina mi deluje problem..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Ako ćemo pošteno retko koji zadnji veznjak nije drvoseča. On je tu da štiti naš štoperski par od protivničkih frontalnih napada, da napravi 10 faulova i ne dobije žuti karton, da ne pravi prekršaje na pozicijama iz kojih bi rival mogao direktno da nas ugrozi iz slobodnog udarca, da bude flaster na protivnikovoj desetki, da pretrči prosečno 12 km po meču, da ponekad uputi bombu sa 25 metara i pocepa mrežu, i to je to...nema kreacije, kvalitetnog pasa, sposobnosti za ulazak u gol šanse iz drugog plana. :mrgreen:

Pa ne može svako da bude Patrik Vijera. 8-)
Korisnikov avatar
By Zex88
Problem je to što je Njegoš u dobrom delu mečeva najveća opasnost po naš gol.. Čovek apsolutno nema nikakav pas i kad god treba da loptu uputi napred ona završi direktno u protivničkim nogama..
Takođe i taj prekršaj koji treba da pravi ne zna da radi. Protiv Totenhema mu je ceo stadion urlao da napravi prekršaj, on je pustio igrača.. Sekund kasnije 0-2..
On je menadžerska prevara i samo uzima minute ljudima koji znaju fudbal ili u krajnjem slučaju bolje znaju od njega što nije teško..

Korisnikov avatar
By Pavac
Njegos je pre svega skolovan igrac, a ja skolovane fudbalere obozavam. Mozda mi filozofija nije dobra, ali ja bih uvek dao prednost nekome ko se razvijao u super ligasu nego u zonama i selima..
Drugo, Njegos je dobar momak i nece minirati svlacionicu, sto je bitan segment u danasnjem fudbalu
Ne branim ga, Zvezda moze da na toj poziciji ima boljeg fudbalera, ali nije ni on bas toliko los...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Kako školovan centralni vezni ne uspeva da da loptu unapred ili bočno a da ne pogreši?
On igra na veoma bitnoj poziciji i takve greške su nedopustive..
Jedini kvalitet je što može jako da šutne loptu..

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Njegos je iz Krupnja, mnogi koji ih znaju kaze da roditelji i braca samo gledaju kako ce se prodati sto pre i da ce zgrnuti lovu. Po meni igrac kao Racic, odlicne fizikalije, ali pored njega treba da bude i majstor sa loptom i neko ko ce da trci, a on da stane na loptu i da daje pas. Nazalost pas igra mu je slaba, tako da nema mesta u startnoj postavi. Najbolje je da ga prodamo.
Dao bih sansu Vulicu pored Sanoga.
Korisnikov avatar
By Valderama
Četvrtfinale:

Ponedeljak, 10. avgust:

Mančester junajted – Kopenhagen
Inter – Bajer Leverkuzen

Utorak, 11. avgust

Šahtjor – Bazel
Vulverhempton – Sevilja
Korisnikov avatar
By djokonda
Naša seljačka škola fudbala na delu...čim vide klinca sa jakom nogom odmah ga guraju u sredinu bez da gledaju koliko dečko brzo razmišlja i rešava situacije, kakav mu je periferan vid i slično. Isto i sa bekovima...ne znaš ama baš ništa, ali voliš da uklizavaš i dobar ti je kardio.
Korisnikov avatar
By Pavac
djokonda napisao: Pet Avg 07, 2020 1:17 pm Naša seljačka škola fudbala na delu...čim vide klinca sa jakom nogom odmah ga guraju u sredinu bez da gledaju koliko dečko brzo razmišlja i rešava situacije, kakav mu je periferan vid i slično. Isto i sa bekovima...ne znaš ama baš ništa, ali voliš da uklizavaš i dobar ti je kardio.
jbg..kada ne bude bilo te seljacke skole fudbala, imacemo reprezentaciju kao sto je Francuska, Holandija... roditelji upisu sina da ,,tera,, loptu, ako je klinac krupan - onda je spic ili stoper, ako je operisan od fudbala onda je golman, ako ne zna da igra onda je zadnji vezni.. bekove si sam opisao
Ne zelim da se niko uvredi, ali ja nikada necu zaboraviti kada je Valderama pisao najjacu ekipu Srbije a u njoj Miletic, Urosevic i slicni..da su srecna vremena, takvi livadari nikada ali nikada ne bi obukli dres Srbije..
  • 1
  • 1708
  • 1709
  • 1710
  • 1711
  • 1712
  • 1738
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]