Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Dobro, najavljeno je bilo da će Rit, Uskoković i Radanov u Zvezdu preći, samo je bilo pitanje vremena. Zanimljiva pojačanja, a što kaže zex biće zanimljivo videti raspodelu minutaže na 3,4 i 5, jer deluje da su nagomilani igrači... Mada duga je sezona, igra se i aba i el, biće potrebno više igrača svakako, a opet Obradović je selektovao tim, tako da verujem da ima ideju kako će to da izgleda. Rit je dosta zanimljiv igrač, da ne kažem mlađa verzija Fajea, ima sve, ni u čemu nije savršen, a opet radi dosta posla, po meni takva četvorka je dosta zahvalna, mada slično to radi i MJK. Svakako tim sa dosta poznatih, verujem da će to Sale lepo skockati kao i inače.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ono što mi se dopada je što imamo dosta visine i atletike..Mislim da će se igrati maksimalno agresivno i probati da se iskoriste dobre fizikalije..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ko vama garantuje da ce Kuridza ostati u timu ? Realno je njemu zahvalnica, a dovodjenje krilnog centa. Sikma iz Albe moja zelja.
Korisnikov avatar
By Lepus
Od pocetka sezone moja zelja za poziciju cetiri je Anthony Gill. Koliko sam procitao, razisao se sa Khimki-jem, mada, mislim da je totalno nerealan za nas.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
U pravu je Obilic, može Sale bilo kome od njih da kaže ne trebaš mi i ćao. MJK je realno bio iznudjeno rešenje, ali opet još jedan igrač od koga znaš šta da očekuješ. Boriša s druge strane ogroman potencijal, al slabo kvalitet pokazuje, mada i njemu treba uloga i trener koji će mu dati šansu i poverenje da bi se skroz iskazao. Jedino mislim da Štimara ne treba nikad da ode iz kluba, dečko je stvarno faca, uvek je radio ono što ume najbolje što zna i može, kolko god to bilo kvalitetno. Očekujem da ćete dovesti još neko zvučno ime, jer mi ne liči na Čovića da ovako miran rok ima, mada mozda se promenilo nešto jer sada (valjda) Sale bira igrače. U svakom slučaju mislim da su Saletove ekipe imale glavu i rep i da se u njima uvek znalo ko šta radi.
Korisnikov avatar
By Lepus
Ako ko treba da ode, to je Štimara.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
I zvanično, Jovanović umesto Gagića u Igokei..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Obradovic o momcima iz Fmp-a..
O повратнику у црвено бели дрес, дечку у кога многи навијачи Звезде полажу велике наде, 22-годишњем Алекси Раданову Обрадовић каже:

– Може да покрива позиције од један до четири. Тако планирам и да га користим, лично волим такву врсту играча. Раданов, као и сви, требало би да знају да напад није једино мерило. Учинак се не види само кроз статистику, кључно је да свако допринесе успеху целе екипе. Примера ради, да ли је то одбрамбени део где би неко требало да доминира висином и снагом, не да се само гледа кроз призму поена. Креаторска улога је нешто што би требало да се заслужио.

Алекса Ускоковић ће имати велику конкуренцију на бековским позицијама, али нема сумње да ће имати простора да се покаже услед великог броја утакмица које ће наш клуб одиграти.

– Ради се о врло васпитаном момку. Освајањем европског злата са јуниорима направио је искорак, а онда је таленат наставио да надограђује кроз ФМП. Сигурно ћу му помоћи на све начине како би наставио напредак. Не само кроз утакмице, већ тимске и индивидуалне тренинге. Много је разлога због којих би требало да размишљамо о том момку и да му посветимо велику пажњу.

Након два домаћа играча из Железника стигао је и млади крилни центар, Дуоп Рит, који након две одличне сезоне долази у Звезду, а једина непознаница је како ће се снаћи на евролигашком нивоу.

– На њему, као и сваком другом играчу, задатак је да се наметне и буде максимално продуктиван. Ту је и питање колико је некоме потребно времена да би дошао до самопоуздања. Рит воли да ради, добар је за сарадњу, а шансу која му се указала види као идеалну прилику да каријеру подигне на виши ниво. Користићу га у тандему са Ноком. Лично, волим да играм са две четврорке. Баш бих волео да видим како ће функционисати, рецимо, Давидовац и Рит у тандему. То што Рита чини бољим у односу на друге јесте претња коју ствара његов шут, који је досад био константан. Тек би требало да видимо како ће изгледати на евролигашком нивоу. Он је, такође, једна врста експеримента и тек би требало да оправда наша очекивања.

Обрадовић је истакао да клуб као што је Црвена звезда мора увек да иде на резултат, али да упоредо мора да се ради са играчима и да сви заједно напредују како сезона одмиче.

– Где су наши играчи, да ли ће да играју, да ли ће имати право да греше? То су питања која очекујем да ми се највише постављају током сезоне. Прво и основно, Црвена звезда мора да побеђујуе, то би сви требало да знају. То значи да морамо увек да нађемо начин како да побеђујемо. Исто тако, како ћемо екипу, али и све играче, да дижемо на виши ниво. Један од тих начина је кад неко има неограничено право на грешку. Други је тежи и условаља велики клуб да тражи од играча да буду максимално продуктивни у кратком временском периоду – закључио је Обрадовић за Спортски журнал.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]