Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88
Deluje mi da će se prangijati za 3 za sve pare..

Slažem se za Štimca..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
Za Simonovića se pominjalo da će doći u slučaju da Simanić ode i da to nema veze sa još jednim igračem koji bi došao na poziciju 4/5.

Lično, najradije bih da ni njega, a pogotovo Štimca, ne vidim nikada ni blizu CZ.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Što? :)

Korisnikov avatar
By Lepus
Obojicu ih ne volim inače, tako da se moj sud o njim može posmatrati strogo subjektivno.

Simonovića nisam volio nikada, jednostavno mi se ne sviđaju košarkaši koji ne znaju spustiti loptu od parket. Osim šuta za tri poena, ne vidim šta bismo dobili njegovim dolaskom?!

Sa druge strane, Štimca ne mogu smisliti. Od proslavljanja svakog poena i busanja u prsa jednostavno dobijam dijareju. U napadu je snalažljiv i na tome svaka čast, ali sve to odnese odbrana, u kojoj je čisti manjak. Kao treći centar bi bio ok, ali svi znamo da je za to preskup, a i radije bih gledao Ristića/Đorđevića u toj ulozi. Za njih se bar mogu nadati nekom napretku, a kod Štimca znam da od toga nema ništa.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Simonovic je isti igrac kao Simanic, a stariji od njega 11 godina. Moze da pogodi trojku i da zakuca po ceonoj liniji i to je sve. Ne verujem da u 34 godine moze da igra kvalitetno odbranu kao ranije.
Djordjevic je tu ako hocemo da imamo nekoga da igra ledjima.

A posto smo dovoli Obradovica zna se da cemo ici da igramo na vise poena, bolje da je dosao Radonjic jer odbrana donosi titule. Ovako ce biti nekih sjajnih partija, ali ako ne bude defanzive ima da bude i raspada sistema kada stane sut. Mada je u Monaku Obradovic umeo da zategne odbranu. :think:
Korisnikov avatar
By Zex88
Jbg, oskudacija je domaćih igrača.. Da Boriša može da igra u kontinentu dobro, mislim da nam Simon ne treba..

Štimac jeste loš u odbrani, ali sa ograničenom minutažom mislim da može biti koristan..

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ako dodje i Simon na 3 i 4, onda nam ne treba jos jedan bek, jer ako i on dodje nema nista od Radanova, a i od Dobrica i Davidovca jedan nece viditi teren.
Hol, Volden, Uskokovic
Lojd, Lazic, Radanov
Davidovac, Dobric
Simonovic, Rit, Kuridza
Noko, Stimac, Djordjevic

Kuzmic mozda dobije i nanogicu, ko zna, a Ristica posto je pod ugovorom treba prodati nekome, Jovanovicu dati slobodne papire, voleo bi da ga vidim u Megi ili Borcu iz Cacka, tu bi pokazao dal moze ikada sta da bude od njega.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Mario Nakic presao u Ostende na 2 sezone. Ocajan potez nasih klubova sto ga nisu doveli. A zabrinut sam i koliki je on talenat, kad posle Reala nije otisao npr da trazi sansu u nekom Huventudu, Bilbau, Kanariji, vec otisao u Belgiju... Al valjda ce biti nesto od njega i valjda ce odluciti da igra za Srbiju.
Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Sre Jul 08, 2020 7:21 pm Lengston Hol novo pojačanje.. U prevodu, Volden prvi plej.. Slika

U prevodu Hol bekap prvom pleju, Volden bekap Lojdu. Treba napomenuti da su i Hol i Volden kombo bekovi i da tu onda ima milion varijacija.
Dosao je i Simon.
Izgleda da idemo praviti tim ponovo, pravi cvrsti tim.
Korisnikov avatar
By Zex88
Znači Radanov van tima?

• 1
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
NBA