Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By djokonda
Ja čuo da je policiji uginulo svih 7 dresiranih kerova što su ih izveli prekjuče u BG...ako je to tačno jbt koja nekompetentnost i nesposobnost..to bi mogao da bude i moto Srbije - ''nekompetentnos, nesposobnost''
Korisnikov avatar
By BogdanB
Kako uspeli da uginu? Od cega?

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Pojavila se informacija(sad ne znam koliko je tačna) da su psi preminuli od suzavca..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Slikano na plazi u 15h ... oko 17-18 h bude najveca guzva .. da li ocekujete naglu ekspanziju virusa s obzirom na proteste i generalno sva veca okupljanja? SlikaSlika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Ocekujem.

Umro dzo bagerista. Bio i sinoc na protestima, ujutru umro

Korisnikov avatar
By Zex88
Ja sam u samoizolaciji od danas.. Čekam da ljudi dobiju rezultate..

Korisnikov avatar
By BogdanB
Sto smo pravili autoput kada nigde nikoga na njemu
Danas sam isao milosem velikim, od takova do ljiga. Sve ukupno, u oba smera, do 20 vozila. Kada sam se vracao, dva vozila samo video

Korisnikov avatar
By skeske
Pavac napisao: Sub Jul 11, 2020 3:48 pm Slikano na plazi u 15h ... oko 17-18 h bude najveca guzva .. da li ocekujete naglu ekspanziju virusa s obzirom na proteste i generalno sva veca okupljanja? SlikaSlika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Ocekujem jer je to u interesu vlasti.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Zex88 napisao: Sub Jul 11, 2020 5:05 pm Ja sam u samoizolaciji od danas.. Čekam da ljudi dobiju rezultate..

Jesi imao kontakt sa zarazenim pa zato ? Ako nije problem, kakve simptome imaju ? Jel samo gubitko cula ukusa i mirisa i temperatura ili je ne daj Boze nesto ozbiljnije ?
Korisnikov avatar
By Zex88
Osoba sa kojom sam bio u kontaktu ima temperaturu i kaslje. Vraca se sa puta ujutu i ide odmah u Kovid ambulantu. Dok ne budem znao njeno stanje moram da miriujem.. Ako bude pozitivna,14 dana moram u samoizolaciju.
  • 1
  • 3506
  • 3507
  • 3508
  • 3509
  • 3510
  • 3525
Svaštara

Sta bi ti radio? Posto si ti strasno kontradik[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Ko vama garantuje da ce Kuridza ostati u timu ? Re[…]

NBA