Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88
Ne bih voleo, ali šta je tu je.. Poštujem..
Verujem da su ozbiljni novci u pitanju..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
BogdanB napisao:Valjda nece, tezak kamenjar, ne znam sta ce nam

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Da se pokaže moć što kaže naš drugar Antoine Slika

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
znaci ovako .. ?

1. Kodi, Gordic
2. Pejdz, Jaramaz, Angola, Trifunovic
3. Zagorac, Reding, Dangubić
4. Bircevic, Tomas, Novica
5. Jankela, Mozli, Williams, Miletic

po meni treba napraviti malo ciscenje

1. Kodi, Gorda
2. Pejdz, Jaramaz, Trifa
3. Zagorac, Dangubic
4. Birca, Tomas, Nole
5. Jankela, Zlimo, Williams, Miletic
Korisnikov avatar
By raf
MileBL napisao: Pon Jul 06, 2020 4:01 pm Pa tu ste rangirani kad se gleda ucinak poslednje tri sezone
Ne moze se napraviti instant uspjeh porobljavanjem trzista u samo jednoj sezoni, mora to u kontinuitetu

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Промитеас ? Подсети нас, молим те, на њихове сјајне резултате у последње три сезоне.

Кад стигнеш то исто можеш да урадиш за Уникс, Андору или Макаби Ришон.
Korisnikov avatar
By gramada
Znaci kako se dovode ne logicna pojacanja za ne poverovati, jel se zna ko sastavlja ekipu ne kazem da Dangubic nije igrac za nas ali sta je sa visokim pozicijama ovo vec imamo i previse...
By Gira PFC
Salvatore Guliano napisao: Ned Jul 05, 2020 11:24 am Dakle po onome sto smo rekli i sto stoji na sajtu na raspolaganju su nam:

1. Kodi, Aleksej, Gorda?
2. Jare, Pejdz, Reding?
3. Zagor, Trifa, Angola?
4. Tomas, Novica, Birca, Jankovic?
5. Mozli, Jankela, Miletic

Sto bi se reklo lepo popunjen roster, ali bez trenera nismo niko i nista, jer ne mozemo znati kakva je vizija tima i kako bi taj tim igrao.

Salvatore, kao prvo, veliki pozdrav!
Dugo se nismo videli, a kako ide ova stvar sa korona virusom, imam utisak da mi još dugo basket uživo nećemo gledati. Vidim da pojedini evroligaši traže pomeranje Evrolige za decembar, te se i pitam gde će i ova nova sezona završiti. Da li u "kanti" ko i ova prethodna?
U tom smislu mi sve više postaju upitna velika ulaganja u sastave ekipa, odnosno ima li to ekonomskog i sportskog smisla.
Uporedo sa tim dajem kratki intervju sa Birčevićem, danas je izašao na portalu Sportska centrala:

https://www.sportskacentrala.com/2020/0 ... partizanu/

I Birči, kao i mnogim drugim košarkašima je danas najbitniji važeći ugovor i mogućnost da negde imaju sigurna primanja, jer kako stvari idu, nije sigurno kada će se sa novom sezonom krenuti.
Ali, ako za trenztak zanemarimo korona pandemiju, i vratimo se na trenutni sastav Partizana, u odnosu na roster koji je naveo Salvatore, izmene su sledeće:
- na pleju je Gordić upitan, biloje reči da je pred potpisom za Mornar. Za Alekseja Nikolića se još ništa ne zna, bio je na pozajmici, nije bilo svežih vesti da li se vraća;
- na beku je Reding tražio da mu isplatimo zaostale plate, to je vest od prošle nedelje, tako da je s njim saradnja završena (bar mi se tako čini);
- Angola se već neko vreme ne pominje, ne znam kakav mu je status u klubu. Novo ime je Trej Dreksel (ako sam ga dobro po srpski "krstio"), mada još nije zvanično objavljeno na sajtu KKP da je potpisao. Takođe, tu je i Dangubić, ovih dana je on glavna vest, a videćemo da li je istinita. Dok na zvaničnom sajtu ne objave, ne verujem u glasine;
- status Stefana Jankovića je upitan.

U principu, mi i trenutno imamo dosta igrača sa ugovorom, dok je plus za nekoliko upitan status u klubu i sve će zavisiti od stava novog trenera. Tu mislim na Alekseja Nikolića, Stefana Jankovića, Brajana Angolu, nova pojačanja...
Međutim, s obzirom na sve prisutnu pandemiju korona virusa, ne bih bio u koži ni Ostoji, ni novom treneru. S jedne strane velika očekivanja navijača, a s druge strane totalna nesigurnost poslovanja i finansijska "isplativost" ulaganja... :think:
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 94
KK Crvena zvezda 2020/2021

Milutinov, Videcemo u kakvom je stanju Zizic Mi […]

Drugi pripremni turninr Evrolige pod nazivom odigr[…]

Fudbal

Sreća na žrebu je i dalje tu, i to mnoooogo veća n[…]