Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88
MileBL napisao:Dominacija Zvezde se poklapa sa dolaskom najsposobnijeg kosarkaskog radnika na ovim prostorima u klub, kakav SNS, evo SNS je usao u KKP pa se vidi kakvo je stanje trenutno u klubu...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Mile, ne razumeš, SNS je ušao u klub da bi ih uništili iznutra..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Antoine
Sve što na ovom forumu Grobari treba da urade je da puste Cigane da što više pišu.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Ajmo momci, kolko se secam politika je zabranjena na forumu, a i dobro svi znamo gde ista vodi, tako da...

Nego zanima me zivo koga ce to nas KKP pokusati da dovede od domacih igraca, ko zapravo nama stoji u rosteru uopste? Jel moze neko da napise koga sve imamo pod ugovorom (mada ni to nije neki reper kad bolje razmislimo)...
Ako sam nesto pogresio slobodno me ispravite :D

1. Kodi, Aleksej, Gorda?
2. Jare, Pejdz
3. Zagor, Trifa
4. Novica, Birca
5. Mozli, Jankela
Korisnikov avatar
By Lucky
Bila je informacija da je i Angola pod ugovorom, a možda i Stefan Janković.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kako biste sklopili spoljnu linuju Partizana ? Po meni cak mozda timu ne trebaju ni Nikolic ni Gordic. U tom slucajnu mnogo vecu sansu bi dobio Trifunovic. Pokazao je prosle sezone da moze da pogodi trojku kad treba, ima kefala za kosarku, mislim da treba da dobije pravu sansu i naredne sezone. Ostanak Gordica ili Nikolica uz dovodjenje krila bi ga gusilo.
Mekintajer, Tadija Tadic
Jaramaz, Pejdz, Trifunovic
Zagorac, Amer koji zna sa loptom

To bi prakticno bila spoljna linija sa 5 dobrih igraca, od kojih svako moze da saspe protivnika sa 15,20 poena, a moze da se podredi i ekipi. Tadija Tadic i Trifunovic kao dva klinca bi bila jos u rosteru. Tadic da igra nekih 5 minuta u Evrokupu, a u Aba ligi 10 minuta, a Trifunovic da igra 15 minuta svaku utakmicu.
Korisnikov avatar
By raf
MILOS OBILIC napisao: Sub Jul 04, 2020 11:28 am A dominacija Partizana sa dominacijom DSa i apsolutnom vlasti Dodika u RS

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
Само да те подсетим на нека имена из управе ККЦЗ или КСС, у то време "доминације" Партизана.

Горан Весић, Живорад Анђелковић, Игор Жежељ ... или Драган Ђилас ...

Провери у којој странци су били.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Dakle po onome sto smo rekli i sto stoji na sajtu na raspolaganju su nam:

1. Kodi, Aleksej, Gorda?
2. Jare, Pejdz, Reding?
3. Zagor, Trifa, Angola?
4. Tomas, Novica, Birca, Jankovic?
5. Mozli, Jankela, Miletic

Sto bi se reklo lepo popunjen roster, ali bez trenera nismo niko i nista, jer ne mozemo znati kakva je vizija tima i kako bi taj tim igrao.

Ako bi nas Vlado preuzeo, verujem da ne bi bilo znacajnih promena ni u sastavu ni u nacinu igre. Ja se njemu iskreno nadam, jer mi se mnogo svidelo kako je izgledala njegova Buducnost u sezoni 2016-2017. kada su pre nego sto je otisao u ABA ligi imali 8-1, dok se u EK nisu proslavili sa 0-5. Takodje velika stvar je ta sto je on podneo ostavku nakon poraza od Karposa, koji su u tom trenutku bili poslednji na tabeli, ali kao razlog je bilo kolko se secam mesanje nekih nesportskih stvari u njegov rad od strane uprave. Takodje Vlado je nas bivsi igrac, grobar pravi, a meni se iskreno mnogo vise svidjao KKP prosle godinu kada nas je on vodio nego kada je na kraj parketa stajao Trinkijeri. Fun fact KKP nije izgubio utakmicu koju je Vlado vodio.

ALi posto su nase/moje zelje i stvarnost neretko razlicita kategorija, sacekajmo jos koji dan i zvanicno imenovanje novog sefa struke pa da otvaramo i novu temu.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Dreksel iz zemuna potpisao na tri godine kod nas.
Ako ga je jakovljevic pohvalio, onda je dobar :D

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 94
Svaštara

Sta bi ti radio? Posto si ti strasno kontradik[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021