Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Lepus
The Answer napisao: Čet Maj 28, 2020 11:12 am Da mi je da saznam kako mu radi mozak pa je stigao od "prespor je za 4" do "12 Amera da igra" :doh:
Vjeruj, isto sam pomislio.
Korisnikov avatar
By Lepus
Kakve to ima veze sa tim da si Djordjevica stavio na cetvorku? Plus, Ristica si ti stavio u taj zamisljeni tim, a ne neko od nas.
Korisnikov avatar
By MileBL
Otkazan i KLS, treba odati Cokiju priznanje na mesetarenju u regionu i Srbiji u vreme krize, za EL se sigurno nista nije pitao

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Izgleda da je Obradovic novi trener, ocekivao sam Radonjica pa nisam odusevljen, dobra stvar je sto smo se okrenuli Misku ali se bojim da ce nam Misko i Coki svasta trpati u tim je mi se Obradovic ne cini kao covjek koji ima svoje ja, po tom pitanju vise bi voleo da je dosao Dzikic

Korisnikov avatar
By Pavac
Ne verujem da bi Dzile hteo se usere u zivot sebi sa prelaskom kod vas, a i kako bi navijaci podneli oprastanje ruzne proslosti?!

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Ne znam,ja sam nacelno zadovoljan sa Saletom.. E sad,videcemo kako ce biti to dalje ako potpise i zvanicno..
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Spominje se da Panter trazi 350 000 evra da ostane u Zvezdi. Mislim da je to ok cena za njega i da bi ga posle gotovo izvesnog odlaska Berona trebalo ostaviti. Imao je prosek od preko 15 poena u Evroligi, ume da pogadja u seriji, a korektnan je u odbrani. Uz dobrog pleja koji ce mu onemogućiti da divlja moze da bude itekako koristan. Pogotovu kao 6 igrac tj. predvodnik druge petorke.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Mozda ga planiraju produziti pa su pustili u javnost ovu cifru, skuplji je Panter od navedenog iznosa

• 1
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 119
KK Partizan 2019/2020

Znaci kako se dovode ne logicna pojacanja za ne po[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Nedovic odlazi u Pao, izgleda da smo Lojda i Noka […]