Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
Zex izdominirao oko kablovskih operatera :D Poludeo :D

Korisnikov avatar
By BogdanB
Jel vam radi tt?

Nece nesto kod mene, cak sam i brisao, instalirao novi ali ne moze da udje na forum
Korisnikov avatar
By Zex88
Radi najnormalnije..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Nije danas ni meni radio, sad je ok

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Koliko je Milo poludeo, uhapsili su majku od Kneževića.. Žena verovatno ima 70-ak godina..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
I još mu demolirali unutrašnjost skromne kuće.

Uhapšen je i Marko Milačić odmah po sletanju na podgorički aerodrom.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ti od 70 godina su najveci kriminalci

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Saradjujem sa nekim Italijanima,pa sam danas namestilo da pricamo o Srbiji i ostatku sveta..

Prvo i osnovno pitanje,razumem vas ne priznajete KiM,ali zasto,zar ne bi trebali da gledamo u buducnost,itd? Zasto se protivite tome, a ne protivite nezavisnosti CG? Posle mog pitanja za RS i pravo na njihovu slobodu ako misli da svako treba da traži na referendumu/ratu nezavisnost ,dobio sam odgovor u pravu si, nisu isti arsini..Posle objasnjenja istorije Srbije od Nemanjica do danas,objasnjavanja o drugom svetskom ratu,dosli smo do NDH-a i Jasenovca.. Blago je receno da je bila sokirana slikama i podacima.. I nikad nije cula za to.. Posle smo nastavili ka 90-im i danasnjem vremenu..

Posle jedno 3 sata razgovora,dobio sam odgovor... Ocigledno je da stvari oni nemaju puno pojma o ovom prostoru,ratu,istoriji i da nije da su bas samo Srbi losi momci.. Kaze ona ne misli tako,ali u medijima se to cesto ponavlja pa dosta ljudi stvori takvu sliku..

I da rekla mi je da premijerka ne radi dovoljno za LGBT zajednicu :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
Imam snajku amerikanku, brat mi tamo zivi 20 godina i oženio se. Ona kada je prvi put trebala da dodje u srbiju, plasila se jer smo predstavljeni kao divljaci, da se ovde ratuje itd. Kada je videla kakav smo narod, odusevila se

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

• 1
  • 3452
  • 3453
  • 3454
  • 3455
  • 3456
  • 3459
Reprezentacija Srbije

Kokoskov je pricao puno nakon utakmice, zastitio i[…]