NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Čet Jan 23, 2020 8:12 pm A jeste, lik je kombinacija Šeka i Vestbruka..

Ovo nije ni bio pokušaj odbrane SAS..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Odlicno si to opisao :D
hajde da ga uzmemo da igra krilo, za protivnike je tezinom Sek, a brzinom Rasel... da uzmemo cetvorke, isto, dvice, isto, petice isto , keceva ima brzih jedino :D
Korisnikov avatar
By The Answer
Koli-Stajn u Dalasu, Bobi očigledno nije opcija.

Kavaji napravio svoj prvi tripl dabl u karijeri i to je otprilike to koliko je ta statistička stavka bitna
Korisnikov avatar
By Mutinjo
The Answer napisao:I dan danas u staroj mojoj sobi na ormanu stoje Divac iz Lejkersa i Džordan... uz Klaudiju Šifer!
Malo je poznato da mi u starom stanu I dalje na vratima visi poster T-Maca-a kako zakucava (poster je iz Tempa, naravno), dobijen na poklon od ovog gospodina koga citiram.

E moj Ramo, koliko smo matori, sunce ti...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Mutinjo napisao: Sub Jan 25, 2020 12:10 pm ...

E moj Ramo, koliko smo matori, sunce ti...

:character-oldtimer:
Slika
Korisnikov avatar
By Valderama
U to vreme najprodavnij su bili Majkl Džordan, Peni Hardevej, Denis Rodman :D , Čarls Barkli, Vlade Divac, Redži Miler, Dejvid Robinson, Šon Kemp, Skoti Pipen, Alonzo Morning, mladi Šakil O'Nil, Džon Stokton, Geri Pejton, Grent Hil, Karl Meloun, Nik Van Eksel...oni su bili glavne njuške dok je popularnost postera bila u punom jeku. :!:

Nosili su se i NBA kačketi. :mrgreen: Jedan dečak je od rođaka iz inostranstva dobio crni kožni kačket sa grbom Čikago Bulsa, gledali smo na njega kao da poseduje svo blago sveta. :D

Mi smo nosili nama dostupne kačkete koji su se mogli naći u običnim buticima: Šarlot, Čikago i Lejkersi.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Da, secam se tih kacketa

Prvi poster mi je bio Peni Hardevej, kasnije sam ga upario sa Šekom. Inace su mi oni bili prvi kontakt sa NBA. Te '95. sam zbog Orlanda, I naravno, EP u Grckoj, zavoleo kosarku.

Vega podize ulog
Veterani okupirali temu, sad ce da smaraju decu kako je nekad sve bilo bolje
Korisnikov avatar
By Valderama
Hahaah, ma nije bilo bolje. Kupovali smo postere, kačkete... i NBA albume sa samolepljivim sličicama jer su to u neku ruku bili dragoceni i živopisni informatori.

Listao se album satima (uglavnom nepopunjen :D ), gledalo u kojoj državi se koja franšiza nalazi, uživalo u magičnim prizorima metalik grbova enbiejligaša i čitale đeneralije o svim igračima. :lol:

O aktuelnim dešavanjima smo čitali šture novinske članke sa kašnjenjem od 2-3 dana. :sleeping-sleeping:

Pa kad je Glen Rajs stigao u Begorad, u razredu je bilo vanredno stanje! :o

Nema više Vankuvera, Nju Džersija i Sijetla u odnosu na te dane.

Sad je na sve većem nivou, mnogo bolje. Za ovih 20 godina su u tehnološko-civilizacijskom smislu preskočeni vekovi.
Korisnikov avatar
By Peja
Valderama napisao: Sub Jan 25, 2020 5:36 pm Hahaah, ma nije bilo bolje. Kupovali smo postere, kačkete... i NBA albume sa samolepljivim sličicama jer su to u neku ruku bili dragoceni i živopisni informatori.

Listao se album satima (uglavnom nepopunjen :D ), gledalo u kojoj državi se koja franšiza nalazi, uživalo u magičnim prizorima metalik grbova enbiejligaša i čitale đeneralije o svim igračima. :lol:

O aktuelnim dešavanjima smo čitali šture novinske članke sa kašnjenjem od 2-3 dana. :sleeping-sleeping:

Pa kad je Glen Rajs stigao u Begorad, u razredu je bilo vanredno stanje! :o

Nema više Vankuvera, Nju Džersija i Sijetla u odnosu na te dane.

Sad je na sve većem nivou, mnogo bolje. Za ovih 20 godina su u tehnološko-civilizacijskom smislu preskočeni vekovi.
Moj prvi kontakt sa NBA svetom je NBA '99, kako je tu Glen Rajs palijao trojke, samo sam njega forsirao..

Stokton i Peja sa 90 stepeni a Glen sa 45, milina.
Korisnikov avatar
By Zex88
Izgleda da je poginuo Kobi u helikopterskoj nesreći..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Mutinjo
Sta kazes bre?

• 1
  • 1073
  • 1074
  • 1075
  • 1076
  • 1077
  • 1080