Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Redži završio sezonu zbog povrede..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Par fudbalera gleda tekmu, video sam Lolu, Lazara, Bambija.. a brat Scekic se obukao kao na sahranu da ide.. kakav mentol

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Plasila me ova utakmica ali dobro je, ogromna pobeda.

Uspeli smo da se pokrenemo kada smo ispustili prednost, mozda je cak prelomni deo bio kada se zagor upisao 2+1

Trinkijeri mi opasno ide na onu stvar sto im daje ogromnu slobodu

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By gramada
Mislim da je kljucno bila Gordiceva trojka i sjajna odbran akasnije, sve u svemu jako teska utakmica, mozda i utakmica sezone, i ono sto me nervira posebno skoro svake utakmice je kad vodimo 20+ na 2-3 minuta do kraja ,ne bi reko opustanje vec ne znam koju rec da upotrebim , pa igraj dugi napad i zavrsi utakmicu...
Korisnikov avatar
By Antoine
U nekom idealnom svetu, dijetalna hrana bi imala ukus, psi bi živeli duže, a mi bismo imali akcije za najboljeg šutera. Odbrana je zategnuta do individualnog maksimuma igrača, to je osnov svake filozofije. Napad je počeo da kašljuca odsustvom kreacije Redinga, isto kako je i prodisao njegovim dolaskom. Šutevi koje uzimaju Gordić, Zagorac i Jaramaz se moraju bolje raspodeliti, kada bi Marcus imao toliku slobodu imao bi i bolje statse od Prepeliča. Nadam se samo da je bratu rame ok, to je jedino što je ostavilo gorak ukus od sinoć.
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 73
Reprezentacija Srbije

Ne znam zašto smo odustali u drugom poluvre[…]